Organize İşler Sazan Sarmalı (2018) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Organize İşler Sazan Sarmalı (2018)

Yılmaz Erdoğan , hem senaryosunu yazdığı, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünü üstlendiği “Organize İşler”i 2005 yılında seyirciyle buluşturmuş, film vizyonda kaldığı süre boyunca 2 milyon 618 bin 244 kişi tarafından izlenmişti. 3 yıldır üzerinde çalıştığı “Organize İşler 2”yi tamamlayan ünlü oyuncu, cast’ı oluşturmaya başladı ve ilk olarak sektörün dev isimlerine teklif götürdü.

5a54c1a2c03c0f1d2c7214d4

OCAK 2019’DA VİZYONA GİRECEK
Erdoğan, yine senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği “Organize İşler 2” için Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer ve Demet Akbağ’la anlaşma sağladı. Çekimler nisan ayında Köyceğiz’de yapılacak. İlk filmdeki karakterleri günümüze taşıyacak filmin vizyon tarihi ise 4 Ocak 2019 olarak planlanıyor.

5a54c1a2c03c0f1d2c7214d2

Kaynak: Hürriyet

garip şekilde devamı gelmemişti. Şimdi de geç kaldılar biraz ama kadro iyi bakalım aynı tadı verecek mi?

Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer ve Demet Akbağ’la anlaşma sağladı.

ata demirer kilolu diye 2 defa yazan ayrimci hurriyet gazetesini kiniyorum

Umarım senaryo biraz daha sağlam olur.

Filmin ismine yakışır şekilde seyirciyi ters köşe edecek.
Sadece diyalog üzerinden yürümeden,
Hiç duyulmamış ve görülmemiş enterasan vurgunlari senaryoya eklemeyi becerirlerse eğer kült bir film olur.

Gün yüzü görme DURSUN!

ilk film gibi iyi bi film bekliyorum, kadro muazzam yine ama tolga çevik de olmalıydı. bu arada cem yılmaz ve şahanın aynı filmde olması da enteresan

Yılmaz Erdoğan , hem senaryosunu yazdığı, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünü üstlendiği “Organize İşler”i 2005 yılında seyirciyle buluşturmuş, film vizyonda kaldığı süre boyunca 2 milyon 618 bin 244 kişi tarafından izlenmişti. 3 yıldır üzerinde çalıştığı “Organize İşler 2”yi tamamlayan ünlü oyuncu, cast’ı oluşturmaya başladı ve ilk olarak sektörün dev isimlerine teklif götürdü.

5a54c1a2c03c0f1d2c7214d4

OCAK 2019’DA VİZYONA GİRECEK
Erdoğan, yine senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği “Organize İşler 2” için Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer ve Demet Akbağ’la anlaşma sağladı. Çekimler nisan ayında Köyceğiz’de yapılacak. İlk filmdeki karakterleri günümüze taşıyacak filmin vizyon tarihi ise 4 Ocak 2019 olarak planlanıyor.

5a54c1a2c03c0f1d2c7214d2

Kaynak: Hürriyet

Basligi "Organize Isler Los Galacticos" diye degistirebiliriz.

Bkm ekibi benim ve bir çok arkadaşımın tiyatroya girmesini sağladı. Ama Erdal Tosun ölünce büyük bi boşluk hissi oluştu bende. Sanki Bkm'nin yarısı gitmiş gibi.

Bence Erdal Tosun'un olduğu hiç bir filme devam filmi çekmemeliler. Vizontele'nin de 3. filminin senaryosunun hazır olduğunu biliyorum. Umarım o filmi çekmezler. İlla çekeceklerse de Eser Yenenler'i falan uzak tutarlar.

Üst Alt