Orhan Şam Fenerbahçe'de


Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deBu transfere çok sevindim. Bekirden üstün bir yanı yok. iyi geçmiş olsun fenere. Demmekki para bok gibi olunca çar çur etmek kolay oluyormuş:)
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'dePektemek = 4 milyonOrhan Şam = 3,5 milyonBravo güzel kazık yemiş Fenerbahçe.
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deFener galiba rakiplerine göre transfer politikası izleyecek,valla işime gelir malları topluyorlar:D
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deAdamlar pc basına kurulmus kim bir transfer yaparsa hadi hadi cabuk ol acıklayalım sunu der gibi transfer acıklıyorlar:D
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deCok bos bir transfer olmus. Bunlarin bitane genc bekleri vardi, Okan'di galiba ismi. Bence o cocuk Orhan'dan daha iyi bir bek.
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deemenike=7

Orhan Sam=3.5

Sezer öztürk=3.5şimdiden 14 milyon euro sadece bonservis parası verdi angutlar
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deBence Gökhanın yedeği olarak iyi bir transfer yaptılar.Fiyatı konusuna bişey demeyeceğim ama Sabriye yedek olarak düşünülebilecek bir alternatifti.
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deGökhan'ın gitme ihtimalinde yerini dolduramayacağına inanıyorum Ali Turan gibi çıkması yüksek ihtimal :)
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deOrhan Şam iyi futbolcu,bizim maçta çok iyi oynamıştı.Ancak Gökhan Gönül gibi hiçbir zaman performans veremez bence.Eğer Gökhan Gönül'ün yedeği olsun diye aldılarsa Okan'a yazık ettiler.İyi futbolcu olmasına rağmen gereksiz bir transfer diye düşünüyorum.Selçuk transferi ile yedikleri golü böyle transferlerle çıkartamazlar :)
 
Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'deOrhan Şam iyi futbolcu,bizim maçta çok iyi oynamıştı.Ancak Gökhan Gönül gibi hiçbir zaman performans veremez bence.Eğer Gökhan Gönül'ün yedeği olsun diye aldılarsa Gökay'a yazık ettiler.İyi futbolcu olmasına rağmen gereksiz bir transfer diye düşünüyorum.Selçuk transferi ile yedikleri golü böyle transferlerle çıkartamazlar :)
Okan Alkan
 
Üst Alt