Orhan Şam Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orhan Şam Fenerbahçe'de

Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'de

Bu transfere çok sevindim. Bekirden üstün bir yanı yok. iyi geçmiş olsun fenere. Demmekki para bok gibi olunca çar çur etmek kolay oluyormuş:)

Pektemek = 4 milyon

Orhan Şam = 3,5 milyon

Bravo güzel kazık yemiş Fenerbahçe.

Fener galiba rakiplerine göre transfer politikası izleyecek,valla işime gelir malları topluyorlar:D

Adamlar pc basına kurulmus kim bir transfer yaparsa hadi hadi cabuk ol acıklayalım sunu der gibi transfer acıklıyorlar:D

Cok bos bir transfer olmus. Bunlarin bitane genc bekleri vardi, Okan'di galiba ismi. Bence o cocuk Orhan'dan daha iyi bir bek.

emenike=7

Orhan Sam=3.5

Sezer öztürk=3.5

şimdiden 14 milyon euro sadece bonservis parası verdi angutlar

Bence Gökhanın yedeği olarak iyi bir transfer yaptılar.

Fiyatı konusuna bişey demeyeceğim ama Sabriye yedek olarak düşünülebilecek bir alternatifti.

Gökhan'ın gitme ihtimalinde yerini dolduramayacağına inanıyorum Ali Turan gibi çıkması yüksek ihtimal :)

Orhan Şam iyi futbolcu,bizim maçta çok iyi oynamıştı.Ancak Gökhan Gönül gibi hiçbir zaman performans veremez bence.Eğer Gökhan Gönül'ün yedeği olsun diye aldılarsa Okan'a yazık ettiler.İyi futbolcu olmasına rağmen gereksiz bir transfer diye düşünüyorum.Selçuk transferi ile yedikleri golü böyle transferlerle çıkartamazlar :)

Orhan Şam iyi futbolcu,bizim maçta çok iyi oynamıştı.Ancak Gökhan Gönül gibi hiçbir zaman performans veremez bence.Eğer Gökhan Gönül'ün yedeği olsun diye aldılarsa Gökay'a yazık ettiler.İyi futbolcu olmasına rağmen gereksiz bir transfer diye düşünüyorum.Selçuk transferi ile yedikleri golü böyle transferlerle çıkartamazlar :)
Okan Alkan

Üst Alt