orkun kökçü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1577120358134.png

Doğum tarihi/Yaş: 29 Ara 2000
Doğduğu il:
Hollanda
Haarlem
Uyruk:
Türkiye
Türkiye
Boyu: 1,75 m
Mevki: On Numara
Danışman: FTC
Milli oyuncu:
Türkiye
Türkiye

Hollandada cok buyuk yetenek olarak gorunuyor , gelecegi cok parlak.
Turk olmasi gurur verici ama maalesef besiktasli​

Iyi topçuya benziyor bilal gibi vasat değil. Ama biz alirmiyiz, orası muamma. Belki donk + miktar para teklif edersek biseyler olur zira adamlar trabzonun yedek stoperi edgar leyi kiralayacak kadar kötü durumdalar

Hollanda ekibi Feyenoord, 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Orkun Kökçü ile yeni sözleşme konusunda anlaşma sağladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Hollanda doğumlu Türk futbolcunun 2023'te bitecek sözleşmesinin 1 Temmuz 2025'e kadar uzatılacağı belirtildi.

A Milli Takım formasıyla ilk maçına çıkan Orkun Kökçü, Sırbistan maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Milli formayı giymenin gurur verici olduğunu söyleyen Orkun Kökçü, “İlk maçıma çıktım. Daha iyi olabilirdim. Biraz daha vakit gerekiyor. Bu formayı giymek gurur verici. Hocam inşallah gelecek ay da beni çağırır. Bugün kazanmak istiyorduk ama ne yazık ki olmadı” ifadelerini kullandı.

Ciddi bir dusus yasiyor bana gore, istikrar sorunu var tabi ki yasi da genc o yuzden biraz da normal karsilamak lazim ama ucuk bir bonservis beklemesin Feyenoord.

Üst Alt