Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da

Cevap: # Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da

Yaser Yıldız'ı Galatasaray'a getiren uzaylı şarkıcı Mustafa Topaloğludur bunu söyliyim size,Mustafa Topaloğlu LigTv'de açıkladı bunu kendisi Kartalspor yönetiminde önemli bir yere sahip...

Yani bizim Yaser Yıldız'ı alacağımız falan yoktu Mustafa Topaloğlu gelin alın demiş bu yetenekli çocuk o yüzden Yaser'in gitmesine fazla üzülmedim...

Dogru. Zamanindada Bulent Ersoyun ricasi uzerine Cihan Haspolatliyi Kocaelispordan almistik. Divanin yeri Kocaelisporda ayrdirda gelin alin Turkiyenin en iyi sag beki olacak demisti. Bizimkilerde hemen aldilar zaten:)

Yaser Yıldız'ı Galatasaray'a getiren uzaylı şarkıcı Mustafa Topaloğludur bunu söyliyim size,Mustafa Topaloğlu LigTv'de açıkladı bunu kendisi Kartalspor yönetiminde önemli bir yere sahip...

Yani bizim Yaser Yıldız'ı alacağımız falan yoktu Mustafa Topaloğlu gelin alın demiş bu yetenekli çocuk o yüzden Yaser'in gitmesine fazla üzülmedim...

ne alakası var, dalga geçiyorsun herhalde.

yaser galatasaray'a gelebilmek için sözlemşme uzatmadı ve bu yüzden ligin ikinci yarısı kadro dışı kaldı.

takip edilerek alınmış bir oyuncuydu yaser ve kadro dışı kalmadan önce de kartal'ı uçuruyordu.

Bu arada Sivas yilin bombasini patlatmis:) Gabon Milli Takiminin banko oyuncusu Mgbangobeye´yi almis:)

Bursaspor´da Amerika Milli Takiminin sol beki Pearce´i almis

ne alakası var, dalga geçiyorsun herhalde.

yaser galatasaray'a gelebilmek için sözlemşme uzatmadı ve bu yüzden ligin ikinci yarısı kadro dışı kaldı.

takip edilerek alınmış bir oyuncuydu yaser ve kadro dışı kalmadan önce de kartal'ı uçuruyordu.

Aynen ki Yaser o sene Bank Asya'yi takip edenler tarafindan bilinen bir oyuncu idi hatda bir cok kisiye gore sezonun ilk yarisinda Bank Asya nin en iyi oyuncusuydu ama sezon ortasinda teklifler almaya baslayinca Kartalspor ile sozlesmesini uzatmak istemedi ve Kartal onu kadro disi birakti ve boylece ilk 6'ya girme sansi cok yukseken bu sansini da kaybetdi.

koskoca GS camiası mustafa topaloğlu nun sözünemi bakacak kardeş

Canerin gelceği belliydi bence çünkü solbekte uğuru oynatırken volkanı oynatmıyordu..

Ufukun gelceğini fanatik bile yazdı bugün..Kaldıki ysnlış bi bilgi çünkü ufuk+aykut dendi scoutta ama yanlış..

İsterse C.Ronaldo'yu alsın :) O zihniyet o kafa yapısı ile başındaki Bülent Uygun'un şerri hükümleri ile eriyip giderler :)

Bülent Uygun : Lan Ronaldo !

Bülent Ugun : İstanbul'da reina ya laila'ya gitme !

Bülent Uygun : Otur oturduğun yerde !

Bülent Uygun : Canın çok sıkılıyorsa al şu tesbihi tesbih çek :)

Bülent Ugun : Bu arada ! Git bizim Hacı Berbere şu keçi sakalını kes ! Aha bizim gibi kirli sakal bırak :)

C.Ronaldo : Ulan ben nereye geldim !

C.Ronaldo : Burası sanırım TÜRKİYE değil !

C.Ronaldo : Ulan menajer gibi ben senin !

C.Ronaldo : Türkiye yerine Katar'a getirmiş beni :)

Zaten Sivas'ın yeri Turkcell Super Ligi değil İran yada Katar olması lazımdı :)

Ahh Sivas Ahh 2 ayrı telden çalan Sivas ! Vahh ..

Kendi siyasi görüşünü her mesajında deklare etmen mi gerekiyor?

Aynı şeyi daha önce de yaptın. Sercan konusunda siyaset konuşulduğunu hatırlıyorum sayende....

Şerri hükümler dediğin şeyin Mehmet Güven, Yaser ve Orkun Manisa'da adlı konu başlığı altında ne işi var?

Siyaset konuşmak istiyorsan farklı forumlar var, oralarda takılabilirsin.

Ben burada özellikle de futbol ve Galatasaray ile ilgili konu başlıkları altında siyaset kokan yorumlar görmek istemiyorum....

Aynı şeyi daha önce de yaptın. Sercan konusunda siyaset konuşulduğunu hatırlıyorum sayende....

Şerri hükümler dediğin şeyin Mehmet Güven, Yaser ve Orkun Manisa'da adlı konu başlığı altında ne işi var?

Ben burada özellikle de futbol ve Galatasaray ile ilgili konu başlıkları altında siyaset kokan yorumlar görmek istemiyorum....

katılıyorum

Yönetici tarafından editlenmiştir.

ULU ONDER ATATURK'un KURDUĞU LAIK BIR ULKEDE YASIYORSAK !

TURKIYE'DE ki HIC BIR TEKNIK ADAM YADA SPORCU ! DINI SOYLEMLERLE CIKAMAZ !

BULENT UYGUN GIBI ORUMCEK ZIHNIYETLER BOYLE KONUSTUKCA BENDE DALGA GECERIM !

BU BENIM DINLE DALGA GEÇTİĞİM ANLAMINA GELMEZ .. AŞAAA ..

AMA DINI DE KULLANMIYACAKLAR .. BOYLE ALAY KONUSU OLURLAR !

Yeri burası değil diyoruz anlamıyorsun galiba... Git bir sözlükte yaz, rahatla. Burası GSCİMBOM Forumları...

ATATÜRKÜ emin ol senin kadar bende seviyorum.Ama sporcunun dini yokmu kardeş yabancılar yaparken ses yok MÜSLÜMANLIK oluncamı zoruna gidio????

Haklisin da Eray, burasi futbol forumu..Bende seninle ayni düsüncedeyim ama bunlari burda tartismamamiz gerekiyor..Ama ülkemizin suanki halinde senin gibi düsünenleri görmek beni sevindiriyor acikcasi...

Haklisin da Eray, burasi futbol forumu..Bende seninle ayni düsüncedeyim ama bunlari burda tartismamamiz gerekiyor..Ama ülkemizin suanki halinde senin gibi düsünenleri görmek beni sevindiriyor acikcasi...

Dostum, gerçekleri konuştuk mu söz oluyor ..

Neyse yeri burası değil uzar gider gerçekten de ..

Gerçekler bazı arkadaşların zoruna gittiyse Ramazan mübarek gündür derim özrümü dilerim ..

Son olarak Laik bir ülkede yaşadığımızı hatırlatayım belki unutan vardır :)

İyi geceler ..

transfer sarmamış din siyasete sarmışlar burasımıdır yeri? Burası Galatasaraylıların buluşma paylaşma noktası ve her biri farklı hayat görüşüne farklı yaşam tarzına sahip olabilir. Ilkokulu yeni bitirmiş siyasetçi gibi bu konuları heryerde oldugu gibi burda da tartışmamanızı önemle rica ederim.

Üst Alt