Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da

Cevap: # Orkun Uşak , Mehmet Güven , Yaser Yıldız Manisaspor'da

Yolları açık olsun 3 de bir işe yaramıyrdu.

Bizi kahretmekten başka.

Bu tranferlerden sonra küme düşme adayı 3.takımımda belli oldu.

antalya

denizli

manisa

Aykut yerine Orkun'u vermemiz daha iyi oldu. Orkun vizyon olarak Galatasarayımıza yakısmıyordu. Çok amatör hareketleri verdı bana göre.

Hele Serveeettt abeeeeyyy diye bağırışı hala kulaklarımda. Yolun açık olsun Tarzanım. :)

Aykut yerine Orkun'u vermemiz daha iyi oldu. Orkun vizyon olarak Galatasarayımıza yakısmıyordu. Çok amatör hareketleri verdı bana göre.

Hele Serveeettt abeeeeyyy diye bağırışı hala kulaklarımda. Yolun açık olsun Tarzanım. :)

Servet abi diye mi bagriyodu? Orkun Servet'den bi yas buyuk :biggringift: saka yapiyodu herhalde

ya yatıyın uyuun bişey olacağı yok......

bugün iki olaya sevindim birincisi ufuk gibi hem durusuyla hem de oyunculuguyla galatasaraya yakısacak bi kaleciyi kadromuza katmıs olmamız ikincisi ise bu transfer gerceklesirken galatasarayda ne iş yaptıklarını bi türlü anlamadıgım m.güven ve yaserden kurtulmus olmamıza sevindim.......

bugün iki olaya sevindim birincisi ufuk gibi hem durusuyla hem de oyunculuguyla galatasaraya yakısacak bi kaleciyi kadromuza katmıs olmamız ikincisi ise bu transfer gerceklesirken galatasarayda ne iş yaptıklarını bi türlü anlamadıgım m.güven ve yaserden kurtulmus olmamıza sevindim.......

Ücüncüsü Transfer sezonun sona ermesine sevindim.:)

Yaser Yıldız'ı Galatasaray'a getiren uzaylı şarkıcı Mustafa Topaloğludur bunu söyliyim size,Mustafa Topaloğlu LigTv'de açıkladı bunu kendisi Kartalspor yönetiminde önemli bir yere sahip...

Yani bizim Yaser Yıldız'ı alacağımız falan yoktu Mustafa Topaloğlu gelin alın demiş bu yetenekli çocuk o yüzden Yaser'in gitmesine fazla üzülmedim...

Üst Alt