Orta Saha Önerileri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orta Saha Önerileri

mantıklı

fransa, belçika ligleri hızlıca taranıp formda ve güçlü oyuncu almak lazım

fakat futbolcunun kulüpleri artık vermek istemez kendi oyuncusunu akıllarını çelecek 1 teklif yapmazsan

yani min. 10 milyon €gibi

o halde aradaki 5 milyon için ndiayeyi neden satıp risk aldın derler adama

ulan 1 kulüp yönetimesini bilmiyorlar ya

bu kadar mı zor

25 milyon taraftarı olan koskoca galatasarayın oyuncu transfe havuzu, scoutingi falan olmaz mı

1 hafta sonrasını planlamaktan aciziz

alsana vaktinde pokoyu

ndiaye gitmese bile dururdu yedekte

yada ne bileyim 1 ocakta fırsat kollayıp genç ve potansiyelli oyunculara neden sulanmadık belçikadan fransadan

bu kadar zor mu arkadaş niye kafası çalışan adam yönetmiyor bu kulübü

yine şu gs lisesine sövücem o olacak

inşallah yanar da kurtuluruz şu liseden

en çok istediğim şeylerden biri

Valla üstad scout ekibi boşa maaş almıyor, tarasınlar işleri bu. Veri olarak illaki vardır bakalım satılırsa inş yerini doldurular.

Selçuk ve Donk'a güvenilirse o zaman eyvah

Badou giderse tek isteğim katkı yapacağı net olmayan bir adam gelmesin, transfer yapmış olmak için yapılmasın yani, boşuna para verilmesin. Kötü adam geleceğine hiç adam gelmesin daha iyi.

8 numara olarak elimizde sadece ndiaye vardı onuda satıyoruz kimse donk tolga selcuk filan demesin 3 seneden beri orta sahada eziliyoruz bu adamlarla...
Bu saatten sonra transfer filan olmaz geçmiş olsun...
Keşke ndiaye yerine belhanda gitseydi...

Onur, senin ferri konusunu gördüm ciddi ciddi zorlanabilir adam

Ama bu sene oynuyor biraz pahalı patlar gibi

çok iyi oyuncu ama alınması bana göre çok zor. Sturaro rahatlıkla alınabilir. O bölgede 5-6 oyuncusu var Juventus'un. Alınabilir ama maaşı çok fazla olan oyuncu da; Yaya Toure. Pep hiç istemiyor kendisini ama maaşı çok fazla. Buraya gelmeyi kabul ederse çok büyük seviye fark eder.

Terimi sevmem ama isini bilir hoca
burada soyledik , terim in istenmesi esnasinda

sabriyi ben olsam gondermezdim , selcuktan yararlanacagim , umut keske bizde olsa demeleri 1 ay icinde oldu

ama iyi yani hakkaten de bu adamlardan yararlanir hoca

gulu seven dikenine katlanir . Hoca boyle

Üst Alt