#ORTAdaTransferYok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#ORTAdaTransferYok

Albayrak'ın çok iyi bir insan olduğunu biliyoruz, sevilirde kendisi fakat kesinlikle pazarlık yapabilecek bir karaktere sahip değil, hatta yapamayacak tüm özelliklere sahip. Adamın içi dışında, ne düşündüğü direk yüzüne ve hareketlerine yansıyor. Kendini, tepkilerini, hislerini frenleyemeyen bu adamı transfer görüşmesine yollamak bu kulübe ihanet etmektir. İyi bir Galatasaraylı olabilir ama sayesinde transfer konusunda Arapların bile kazıklayabildiği yegane takım olduk.

Mustafa Cengiz başkanım lütfen bu arkadaşı transferden uzak tutsun. Derhal Süleyman Hurma tarzı adam yiyen bir profesyineli pazarlık işlerinin başına getirin. Yurt dışı içinde yabancı dil bilen liyakat sahibi bir başka profesyonel bulunsun.

Baskı olsa da olmasa da beceriksizler zaten o yüzden kim nasıl istiyorsa öyle yapsın da bence şu an bile geç olduğundan herhangi bir motivasyonum yok katılım sağlamak için.

Diagne'ye 13 milyon euro verilmesi taraftar baskısından dolayı olan bişey değil. Yönetimin yurtdışından eli boş dönmesi ve transfer döneminin bitmesine az bir süre kalması forvet bulamaması sonucu kpaşa bizim amatörleri bi güzel yoldu. Sezon başında 2 forvet dediler, Eren ile sezona başladık. Devre arası transfer dönemi nerdeyse bitti hala forvet yok. Ne yapsaydı taraftar? Fatih Terim, Eren'i kadro dışı bırakmasa belki de forvet bile alınmayacaktı. Belki Falcao transferinde taraftarın gereksiz baskısı olmuş olabilir fakat o duruma da yönetim getirdi taraftarı.

Her sezon yanlışlarını görüp planlarını ona göre yapmaları gerekirken daha rezil bir dönem yaşatmayı beceriyorlar. 2 hafta kalmış, lig başlıyor. A.Albayrak çıkıp 50 gün var diyor. Lemina'yı almak için 1 aydır uğraşıyorlar. Çıkıp 9 milyon istediler vazgeçtik diyor. Adamlar önce bedava diyip 1 ay sonra mı 9 milyon'a çıkmış? 1 ay olmadı Donk ile sözleşme yenileceğimiz belli değilken şimdi 11'e koyuyoruz mecburen. Sezon başında Lemina-Seri'yi kiralıyorsun, sene sonu gidecekleri belli. Buna rağmen lig başlayana kadar orta sahayı tamamlayamıyorsun. Yangın tayfa bile yıldı yoksa şimdiye çoktan tepki koyulmalıydı.

Ulan iyice hükümet gibi oldu bizim yonetim ve destekçileri.Her becerisizligi yıkacak bir dış güç bulabiliyoruz.Sen git 6 ay forvet alama Çin'de menajere saldır bariyere takil sonra akpden abine 13 milyon ver 10 milyon diye acikla bunların hepsini de taraftara fatura et iyiymiş valla

Alakası bile yok. Yönemin çapsızlığının suçlusu taraftar mı oluyor yani. Biz mi dedik Haziran'dan beri forvetsiz olan takıma koca Ocak transfer döneminde kimseyi alamayıp, son gün burnumuzun dibindeki Diagne'yi 13 milyon euro verip alın diye.
Taraftar suçlu demedim. Taraftarın baskı sebebi ile saçma sapan adamlara para gömen yönetimin suçu var dedim Onurcuğum.

Baskıyla yanlış isim almaktan çok korkuyorum. En son böyle baskı yapıldığında 13 milyon avro Diagne gibi birine verildi. Aman diyeyim.
Yok abi imkansız o dediğin şey o dönem para vardı şimdi kasa tam takir 1 milyon Euro teminat verecek adam yok
Bütün planlar Fas cingenesi feguli Babel cagneyi satarız para gelir sonra alırız diye düşündüler bizim Uber zekalar tabi beceremeyince Norveç amatör kumesinden çocuğu bile alamiyorlar

Üst Alt