Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

Evet dün de gördük ki!!

Leo Franco tam bir facia çıktı. Ligde hiçbir kurtarışını veya oyuna %100 etkisini görmedik.

Kaleye gelen her top gol oldu. Bükreş bile kaleyi tutturduğu Tek şutta golü buldu.

Dün resmen maçı elleriyle fenere verdi.

1 Penaltı yaptırdı. 2 topu Alex'in önüne indirdi.

Yan topların 1 tanesini alamadı.

Her an gol yiyecek gibi durdu baktı.

Gerek fiziği gerekse o kadar uğraşa alınan bence Volkan dan çok daha iyi fiziğe ve kaliteye sahip Ufuk Ceylan a Rijkaard artık şans vermeli diye düşünüyorum.

Sizlerin de görüşlerinizi merak ediyorum.

Cevap: Ortama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

takımda kım ıyıydı de leo ıyı olmasını bekleyebılırız defansınız ıyı olsun kı kalecınız de ıyı olur..

Gündeme ilk geldiğinde inşallah almayız demiştim. Daha önce de söylemiştim. Defansı geçen bütün toplar gol oluyor. Leo Franco'nun kurtardığı bir tane top yok nerdeyse. Ankaragücü, Trabzon ve Fenerbahçe maçlarında 9 gol yedi. Panathinaikos o gün şanslı olsa yine 4-5 tane daha yerdik neyse ki o gün şanslıydık.

Leo Franco bence iyi bir kaleci değil.

az önce Leo Franco başlığına yaptığım yorumdan alıntı yapacagım

Arkadaslar guiza'nın kafayla kaçırdıgı pozisyonda kalesinden 1 adım atıp topu alması gerekirken acılmayan bir kaleciden bahsediyoruz bence kötü bir kaleci

Simoviç ve Taffarel kaleci değil, Mondragon da öyle.

Maç sonucuna göre başlık açmayın.

Gündeme ilk geldiğinde inşallah almayız demiştim. Daha önce de söylemiştim. Defansı geçen bütün toplar gol oluyor. Leo Franco'nun kurtardığı bir tane top yok nerdeyse. Ankaragücü, Trabzon ve Fenerbahçe maçlarında 9 gol yedi. Panathinaikos o gün şanslı olsa yine 4-5 tane daha yerdik neyse ki o gün şanslıydık.

Leo Franco bence iyi bir kaleci değil.

Tamer'cim malesef sen haklı çıktın. Ben biraz umutluydum. Alışır fln dedik ama malesef 1 maç ya 1 maç kurtar takımı 3-4 kurtarış yap bişi yap. Nerdeee!!

Tamam kurtarışını geçtim. Bari normal bir maç oyna kardeşim.

Fener maçı hadi 1 kere geri pası Alex'e vurdun. Golü şans eseri yemedin.

2. kez top gelmiş ileri vuramıyorsa taça doğru at ya bak 2. golü pozisyon yokken yedik. Gitti Penaltı yaptırdı ve iş bitti.

Eğer Hakem Penaltı yanında da Leo'yu atsaydı, Belki 5-6-7 tane golü yemiş olacaktık.

Rijkaard kesinlikle Ufuk Ceylan'a şans vermeli. Manisa'nın çıkmasında büyük etkisi olan yan topları kuvvetli bir Ufuk'u kalede görmek istiyorum.

Leo Franco'ya da yüklenmemek gerek. Orta saha ve savunmanın kaç tane geri pas attığını ve Leo'yu nasıl zora soktuğunuda biri yazsın Allah aşkına.

Leo varsa Leo oynar. Ahkam kesmenin anlamı yok. Ufuk o sahaya çıksa ayakta durabilir miydi acaba? Ufuk'un kaç maçını izlediniz canlı olarak?

Sanki senin takımın süper defans yapıyor, stoperler ayağının altından top kaçırmıyor da günah keçisi Leo oluyor.

Yenimi anladınız kötü kaleci olduğunu neden 4-1 dinamo maçında çıkıpta kötü kaleci demediniz ...

Ya bırakın skora göre kaleci tahin ediyorsunuz gözünüzü seveyim yapmayın. Düne kadar hani iyiydi hani bizim sisteme çok iyi uyuyordu çok güzel top dağıtıyordu ?

Herkesin kötü maçları olabilir Leonunda derbiye geldi ki dün kim güzel oynadı mustafa sarp ve hakan baltadan başka !

Şimdi soruyorum size dün Leo ya kaç defa geri pas atıldı ? Ya yemin ediyorum normal maçlarda hiç böyle yapmazdı leo ayaklarına hakim ilk defa kısa kaldı topları arkadaşlar 9 gol yedi diyor doğru yedi ama bunlardan en fazla 2 3 tanesinde hatası vardı Trabzon maçındaki gollerde hiç bir hatası yoktu. Şimdi ANORMAL bir maçta hemen günah keçileri aramayalım.

Adamdan o kadar korktular ki lazer bile tutuyor angutlar :)

Golü yiyen Franko değil ki,Galatasaray...Sen kaleni iyi savunamazsan kalecin tek başına ne yapsın ki.

Ayrıca sözde yaptırdığı penaltı penaltı filan değildi.

Ya tamam ikinci golde hatası çok büyük yine topu adama attı ama adam ne yapsın geri pas veriliyor adamın yanına bir kişi gelmiyor adam nereye atsın vurdu gitmedi sanki hiç top oynanamımış gibi yapıyorsunuz kendinizi.

Olay servet ve gökhan zanın oyun kurma özürlü olduklarını bile bile geriye pas yapan oyunculardan kaynaklanıyor Bunların başındada ayhan geliyor. Yani olay orta sahada başlıyor Orta sahası zayıf olan her takım çok gol yer kardeşim.

sayın yöneticilere sesleniyorum ayhan le franco ve nonda bufutbolcuları lütfen gönderin yazıklar olsun böyle topmu oynanır insan içine çıkamaz olduk şu feneri bir yenemedikya bana şampiyonlar ligi kupası lazım değil şampiyonluk hiçlazım değil sadece kadıköyde feneri yenmek yeter

sayın yöneticilere sesleniyorum ayhan le franco ve nonda bufutbolcuları lütfen gönderin yazıklar olsun böyle topmu oynanır insan içine çıkamaz olduk şu feneri bir yenemedikya bana şampiyonlar ligi kupası lazım değil şampiyonluk hiçlazım değil sadece kadıköyde feneri yenmek yeter

Sen ne dediğinin farkındamısın:mad: Biz hiçbir zaman o eziklerle aynı seviyeye düşmeyiz.

Yenilsek ne olacak dünyanın sonu mu geldi. Her sene şampiyon olacaksak her sene kadiköyde yenilmeye razıyım.

SEN GALATASARAYLISIN BÜYÜK DÜŞÜN....

Sen ne dediğinin farkındamısın:mad: Biz hiçbir zaman o eziklerle aynı seviyeye düşmeyiz.

Yenilsek ne olacak dünyanın sonu mu geldi. Her sene şampiyon olacaksak her sene kadiköyde yenilmeye razıyım.

SEN GALATASARAYLISIN BÜYÜK DÜŞÜN....

Ne var kardeşim abartmayın herşeyi ya...

Real Madrid, Barca'ya kendi evinde 6-2 yenilmedi mi...

Olur böyle şeyler, demek ki Fenerbahçe bazı mevkilerde bize ağır basıyor.

Sene başından beri söylüyoruz.

En az bir stoper ve ön libero şart.

Üst Alt