Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

Cevap: Ortama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

ufuk da coktan gitti gece kulüplerinde demet akalin la egleniyormus

sayın yöneticilere sesleniyorum ayhan le franco ve nonda bufutbolcuları lütfen gönderin yazıklar olsun böyle topmu oynanır insan içine çıkamaz olduk şu feneri bir yenemedikya bana şampiyonlar ligi kupası lazım değil şampiyonluk hiçlazım değil sadece kadıköyde feneri yenmek yeter

Galatasaray 'lılığı 14 yıllık şampiyonluk özlemi duyduğu yıllarda öğrenmeye başlamışsınızdır benim gibi.

"Bu yorum size ne kadar yakıştı?", bunu bir değerlendirin derim.

leo franco orta düzeyde bir kalecei yenileni yiyen yenilmicek olanıda kurtaran bir kaleci. yani vasat bir düzeyde. ispanya liginde oynaması ona çok da birşey katmamış bence. eğer de-santis i gönderiyorsak ki bana göre o da vasat bir kaleciydi leo yu almanın çok fazla bir mantığı yoktu. umarım ufuk kendini bir an önce geliştirir hazırlar ve senelerce kalemizde sıkıntı yaşamayız ve bu vasat yabancılara paraları bi daha saçmayız. hadi ufuk göster kendini biraz. bırak şu demeti falan onlar sana bişey kazandırmaz.

Bence Franco ne iyi bir kaleci ne de kötü.Vasat bir kaleci.Geçen sene Sanctis alınmadan önce Ochoa ile ilgilendiğimizi yazmışlardı.Keşke alabilseydik o herifi.:eek:

Ufuk'u alsan ne farketçek? Savunma anlayışı düzelmedikçe şuan Türkiye'de bulunan hiçbir kaleci çare olmaz.

Renkdaşlar kaleciden önce forvet ve sağ kanatta eksiğimiz olacak ilerki maçlarda.Bence bunlara kafa yorsak daha iyi olur.Ben bu sezon ilk kez franco'nun böyle saçmaladığını gördüm.Yoksa daha önceki maçlarda bariz bir hatası yoktu.Dediğim gibi kaleden önce tartışmamız gereken yerler var

Leo franco bu zamana kadar iyidi ama dün patladı diyebiliriz..Ufuk bilmiyorum izlediğim bir kaleci değil herkes övüyor ama denenmeli.

Ne var kardeşim abartmayın herşeyi ya...

Real Madrid, Barca'ya kendi evinde 6-2 yenilmedi mi...

Olur böyle şeyler, demek ki Fenerbahçe bazı mevkilerde bize ağır basıyor.

Sene başından beri söylüyoruz.

En az bir stoper ve ön libero şart.

Bende ondan bahsettim zaten. Yenilmek önemli değil, önemli olan onların seviyesine düşmemek:rolleyes:

Arkadaşlar yazıyı okumadan ahkam kesmiş herkes.

Ben Leo kötü vs demedim.

Volkan'a da 3 kere berbat geri pas geldi ama adam hepsini bizim kaleye kadar vurdu.

Geri pas atılıcak tabiki Kaleci de vurup uzaklaştıracak.

Ama sen vuramıyorsan korkuyorsan da en kolay tehlikesi yer Taçtır. Bu kadar aciz mi Leo taça vuracağına Alex e pas atıyor arkadaş. 1 kere 2 kere değil.

Eğer GS nin kalesinde 1 yan top alamıyor ve her maç gol yemeden bitiremiyorsan ne diyim.

D. Bükreş maçında Adam ortaya karışık vurdu onu bile içeri aldı doğru yer tutsa o topu yemezdi.

Trabzon maçında hatası yoktu. Belki 3. gol de akıllı davranıp çizgideki adamın topu Colman a çıkarcağını hesaplayabilidi yapmadı.

Ufuk Ceylan iyi veya kötü o kadar emek ve çaba ile zar zor alındıysa Yıpranan Leo yerine bir de onu görelim.

Ben açıkcası Volkan'dan çok daha iyi kaleci olacağını düşünüyorum.

Bucaspor maçı var önümüzde Rijkaard birçok oyuncu yerine Yedek ve şans bulamayanlara forma verecektir. Bir de onları görelim.

Skor kesinlikle derdim değil. Eğer kötü performansın varsa her oyuncu kesilir ve alternatifine şans verilir.

Dün defans baskıyı Leo'da yükledi resmen.

Günlerden Pazar Ankara'dan gelen arkadaşım ile Galatasaray - Trabzonspor maçını izlemek üzere bir cafedeyiz,maçın 70. dakikları skor 4-2,Servet sağ taç çizgisinde Gökhan Zan sol taç çizgisinde Leo Franco'da kalede birbirleri ile paslaşıyorlar arada Ayhan onlara yaklaşıp tekrar geri oynuyor ve o sırada arkadaşım aynen söyle söyler ;

- Bu ...lar en sonunda topu kaptıracak

bende söyle cevap veririm;

- İnşallah bu maç kaptırırlar yoksa kesin Fener maçında yaparlar bir ...lık

Ve sonuç ...

Bir atasözümüz vardı " Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir " diye aynen o hesap işte ;)

Herhangi bir kaleci,baskıyı üzerinde gördüğü zaman bu tarz hatalar yapabilir.

Casillas'ın Barça'dan 6 yemesi ya da Petr Cech'in topu Nihat'ın önüne indirmesi onları dünyanın en kötü kalecisi mi yaptı?

Kalecileri günah keçisi ilan etmek daha kolaydır,sonuçta golleri yiyenler onlar ya...Tafarrel döneminde de Bursa'dan 5 yememişmiydik?Adam gibi defans olmaz ise kaleci ne yapsın?Yok efendim her maç 1 tane yiyormuşta.O zaman sorarım size,bu defans ne işe yarar diye?

Madem kaleci üstüne gelen herşeyi kurtarmak zorunda,defans oynatmayalım bilader.Çık 5 ortasaha 5 forvet,oynarsın dimi.Nasıl olsa kaleci geleni kurtaracak...

Kaleyi falan boşverin şuan için.Daha önemli eksiklerimiz var kaleden önce.Baroş ve keita yok ama kimse önemsemiyor

Leo o kadar iyi değil ama ondan önc e hal edilmesi gereken bir ortasaha ve defans hattımız var.

Kansu, Eğer kaleci 1-2 pozisyon kurtarmıyacaksa kaleye geçmicek.

Bakın günah keçisi ilan etmek değil amaç elimizdeki dinamikleri harekete geçirmek.

Casillas da 6 tane yiyor ama adam her maç 3-4 tane %100 lük top kurtarıyor.

Yan topları çıkıp alıyor vs vs..

Biz malesef bunların hiçbirin göremedik. Leo iyi kaleci de olabilir ona bişi demem, fb maçı da umrumda değil.

Bazı kaleci vardır maç kazandırır bazısı vardır maç kaybettirir.

Aykut'la Leo arasında bir fark göremedim.

Leo, 2. kez o hatayı yapmıcaktı. Topun dibine girmek bu kadar zor mu? Önünde 10 metre ilerinde adam varken rahatça topu orta sahaya atmak bu kadar zor mU?

Gidiyotsun göbeğe topu vuruyorsun. Arjantin Milli takımında oynadıysan topu taça atabiliceksin veya yerini alacaksın.

D. Bükreş maçında da hatalı çıktı golü şans eseri yemedij vs vs...

Neden kendi öz evladımız Ufuk'a şans vermek bu kadar zor mu?

İddaa ediyorum bu sezon kadıköydeki en rahat galibiyetimizi alacagız adlı konuya bir şeyler yazmıştım onu tekrar buraya yazmak istiyorum.

Caner Akdemirci' Alıntı:
İddaa ediyorum ordan burdan dandik goller yeriz -birine çarpar gol olur,yanlışlıkla kendi kalemize atarız yada leo franco dikerken top kaptırır vs. vs. vs. - kontradan goller yeriz ve gine malup oluruz

-İşin özü Kader-

:eek:

Bir iddaa daha buluniyim Mayıs ayınca gülen gine biz oluruz.

;)

Ben demiştim demek istemiyorum çünkü böyle olacagı belliydi çünkü yıllardır aynı şey oluyor,Leo Franco hata yapmasaydı kendi kalemize atardık -ki son gol bana göre kendi kalemize attıgımız bir goldur :D-

Yıllardır %60-70 lere varan topla oynama yüzdesi yapıyoruz Fener maçlarında ama gine yeniliyoruz.

10 yıldır atak yapıp oynarın tuzagına düşünuyoruz bir 10 yıl daha tuzaklarına düşecegiz.

10 yıldır adamların provakasyonlarına kapılıyoruz bir 10 yıl daha kapılacagız.

10 yıldır golu yedikmi oyundan düşüyoruz umudu kesiyoruz bir 10 yıl daha oyundan düşeriz.

Böyle devam edersek.

Üst Alt