OSM | 10. GSCimbom Arjantin 2. Ligi | Şampiyon Tigre - Mehmet Eroğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
I978NC8BbXS0N53B3MpIJS_nBXCmJOUqa7OYAcyApkMYh2Ndg-Qi0weWMjC800_aag

Gelenek haline getirdiğimiz Gscimbom Osm Liglerine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Murat Saylak---> Almagro--> murhan38
Berkay Kandemir---> All Boys---> berkaykandemir
Murat Kara---> Chacarita Juniors ---> Büyük Başkan Dursun Özbek
Mehmet Eroğlu---> Tigre---> Meaerr
İbrahim Gençtürk--->Changeling---> Defensores de Belgrano
Yusuf Ciftci--->Abyssal17 ---> Brown de Adrogue
Onur Adıbelli---> Gimnasia y Esgrima de J---> Kenji777
Çağrı Yüce---> Villa Dalmine---> cagriyuce
Umut Gül---> Instituto---> punish3r44
Adem Akdoğan---> Quilmes --->wengeredenger
Can Karabacak---> Sarmiento--->covidhanda
Berke Deniz---> Deportivo Riestra--->JesusHadAegis31
Murat Durmaz --->San Martin de Tucuman---> ryanbrothers
Aslan Karadağ--->Volo121212---> Atletico de Rafaela
İbrahim Özveren---> Santa Marina--->Bipolar42
İlyas Karaca---> 1lyaskrc ---> Gimnasia y Esgrima de M

Kısaca oyundan bahsedecek olursak:
En önemli nokta al-sat(ticaret) yapmak.Kadromuzdaki oyuncuları satarak para kasıyor ve ligin sonuna kadar açık olan listeden daha iyilerini alarak kadromuzu geliştirebiliyoruz.

Ayrıca oyuncuları antrenmana sokarak gelişmelerini sağlayabiliyoruz (genç yaştakiler daha iyi gelişiyor)

Taktik bölümü için pek bir şey denemez biraz da şans işi simulasyonlar.

Maçlar her gün akşam saatlerinde oynanıyor genelde 30-45 dk simulasyon sonrası sonuçlar açıklanıyor.

Önemli olan nokta şampiyonluk değil takımın hedefini tutturabilmek ve mümkün olan en üst noktada ligi tamamlayabilmek.

Yazalim renktaş!

Bipolar42

Ben simdiye kadar hep kumede kalmaya oynayan takimlari çalıştırdım ustat. Onları geliştirmek daha zevkli oluyor. Kimseninde boyle bir takim istemeyecegini varsayarak bana bu takimlardan verirseniz mutlu olurum :)

Yer varsa yazalım. Kenji777

Hiç oynamadım ama çok zor olmasa gerek. Az önce merak edip indirdim ama ligler başlamamış sanırım. O yüzden pek bir şey yapamadım.

Bir de oyuncu alabildim ama oyuncularımı transfer listesine eklemeyi başaramadım nedense. @Aslan Karadağ

Son düzenleme:
Yer varsa yazalım. Kenji777

Hiç oynamadım ama çok zor olmasa gerek. Az önce merak edip indirdim ama ligler başlamamış sanırım. O yüzden pek bir şey yapamadım.

Bir de oyuncu alabildim ama oyuncularımı transfer listesine eklemeyi başaramadım nedense. @Aslan Karadağ
Oyuncu alabildiysen ekleyebilmen de gerekirdi ama bilemiyorum hangi lige girdiğini. Bizim lig bu akşam devreye girecek tek tek davet göndericem katılanlara.

Üst Alt