OSM | 10. GSCimbom Arjantin 2. Ligi | Şampiyon Tigre - Mehmet Eroğlu - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2 OS daha alinca kadrom yuzde 90 tamam artik. Gerisi al sat ile para kazanma ve kazanilan paralarla daha iyisini alma seklinde olacak. Ligin ortasi geldiginde bu genc kadro ates edecek ates.

ERw916DWkAAoLIM

Teklifi yükseltebilirim
Reis A. Sandro düşmüş pazara. 14.5M. Elini çabuk tutup almanı öneririm alabiliyorsan.
Senin işin de görülsün diye pazara baktım ama yerine alabileceğim onun ayarında biri yok maalesef. Senin A. Sandro'yı alman daha mantıklı gibi paran varsa. 7.9M teklif etmiştin bana. Daha da arttırabilirim diyorsun. 14.4M'un varsa, al derim. Baya ucuzmuş.

Reis A. Sandro düşmüş pazara. 14.5M. Elini çabuk tutup almanı öneririm alabiliyorsan.
Senin işin de görülsün diye pazara baktım ama yerine alabileceğim onun ayarında biri yok maalesef. Senin A. Sandro'yı alman daha mantıklı gibi paran varsa. 7.9M teklif etmiştin bana. Daha da arttırabilirim diyorsun. 14.4M'un varsa, al derim. Baya ucuzmuş.
Ona para yetmiyor ya Alisson Becker var 12 m euro özel teklif onu da alamıyorum

Üst Alt