OSM | 6. GSCimbom Spor Toto Süper Ligi | Şampiyon Akhisar - Fatih Can - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 6. GSCimbom Spor Toto Süper Ligi | Şampiyon Akhisar - Fatih Can

Gelecek sezona devam etme şeklinde ayarlayacağımdan tam olarak kaçta açılacağını bilmiyorum sanırım ligin sonlanmasını müteakiben 21:00 sularında açılır herkese davet yollayacağım nicki yanlış olan varsa bildirsin şimdiden.

Eşleşmeler(Gönül rahatlığıyla emin olun hiç bir şekilde kayırma veya tekrarlama durumu yapmadım eğlenceli bir sezon olması dileğiyle)

Galip Özgür ->> Kayserispor (cakir055)
Emir Konya ->> Bursaspor (diderdrogba77)
Erdem Ozgen ->>Galatasaray (WolgangMozart)
Fatih Can ->> Akhisar Belediye (xcan1905x)
Çağatay Kösem ->> Sivasspor (CagatayKSM)
Murat Urhan ->> Trabzonspor (murhan38)
Burak Pakdemir ->> Antalyaspor (KingoftheNort)
Çağrı Yüce ->> Alanyaspor (cagriyuce)
Musap Aydinli ->> Karabükspor (Musap Aydinli)
Ozan Puki ->> Gençlerbirliği (GalatasaraylıFatih)
Aslan Karadağ ->> Göztepe (Volo121212)
Ferit Erdem ->> Kasımpaşa (Ferdems)
Alper Altun ->> Osmanlıspor (alperaltungsc)
Kenan Ünal ->> Yeni Malatyaspor (gömis57)
Osman Seden ->> Konyaspor (Canavar Sarper)
Melih Açıkgöz ->> Beşiktaş (melihgscforum)
Hakan Sarı ->> Başakşehir (hkNNN05)
Tanju Karayel ->> Fenerbahçe (GalaChem)
Ah be Sivas gelmemiş neyse sağlık olsun. Antalyada kırmızı beyaz
Maalesef büyük revizyon gerekli genç oyuncuda yok kulupte , nasri olsa bari :asd22:.
as-taraftar-rekoru.jpg

Ligi açtım ilerleyen saatlerde devreye girecek.

Antrenman kamplarını eşitlik olsun diye kapalı yapıyoruz.Şu 2 özelliği de kapatalım mı?

KULÜP FONU KULLANIMI: paranızın olmadığı yada yetmediği zamanlarda ekstra coins harcayıp işlem yapmaktır
örnek verecek olursak 4.95 m paranız var 5 m fiyata futbolcu alacaksınız paranız yetmediği için bu özelliğin açık olması sayesinde 4.95 m + 2 coins verirsiniz.Bunun içinde stadyum gelişimi ,sakat futbolcunun iyleştirilmesi,futbolcuların antremanı gibi durumlarda mevcuttur.Ama bu özelliği devre dışı bırakırsanız sadece kasanızda bulunan paranızla işlem yapabilirsiniz.Kaşifte +15,normal transferde +1 vermek yine geçerli olacak.

ZAMANLAYICI: sakat,cezalı,kaşif,ve antremandaki futbolcuların gerekli sürelerini hemen bitirmeye yarayan bir özelliktir.
kapattığınız takdirde belirlenen süreyi sonuna kadar beklemeniz gerekecektir.

Antrenman kamplarını eşitlik olsun diye kapalı yapıyoruz.Şu 2 özelliği de kapatalım mı?

KULÜP FONU KULLANIMI: paranızın olmadığı yada yetmediği zamanlarda ekstra coins harcayıp işlem yapmaktır
örnek verecek olursak 4.95 m paranız var 5 m fiyata futbolcu alacaksınız paranız yetmediği için bu özelliğin açık olması sayesinde 4.95 m + 2 coins verirsiniz.Bunun içinde stadyum gelişimi ,sakat futbolcunun iyleştirilmesi,futbolcuların antremanı gibi durumlarda mevcuttur.Ama bu özelliği devre dışı bırakırsanız sadece kasanızda bulunan paranızla işlem yapabilirsiniz.Kaşifte +15,normal transferde +1 vermek yine geçerli olacak.

ZAMANLAYICI: sakat,cezalı,kaşif,ve antremandaki futbolcuların gerekli sürelerini hemen bitirmeye yarayan bir özelliktir.

Bende çok altın var siz bilirsiniz

Kaşif ve antrenman süresi asla kapanmasın parası olan şak diye kaşiften oyuncu alacak. En azından 16 saat beklesin.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende de coins bol ama coins olmayan arkadaşları da düşüneceksek eşitlik açısından ikisini de kapatalım derim(bu benim çıkarıma olmuyor o ayrı konu)

Valla osm de ilk defa oynuycam o nedenle ekstra coin olmayacak bende :)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt