OSM | 9. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Aston Villa - İbrahim Özveren - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 9. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Aston Villa - İbrahim Özveren

Ona zaman ve kendi oyun içindeki paranı harcıyorsun. Aynı şey antrenman gelişimleri için de geçerli. Ona laf edecek yoktur. Ben onları da altın ile yapmadım. 18 saat süresi var her birinin. 18 saat bekledim. %6’ya altınsız getirmen sezon ortasını buluyor neredeyse. Sen ona da altın mı harcadın yoksa, üstadım?

Edit: Ben kamp kursam beni yenebilecek takım yok ligde. Kursa mıydım? İyi olur muydu? Bence olmazdı. Hala sana kavratmaya çalışıyorum. Bir gün kavrayacaksın.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Hayir onlara altin kullanmadim. Zaten bu sezon icin ben bu OSM hesabini ilk defa açtim. Haliyle pek altınım yoktu. Sana olan saygimdan ve belliki rahatsiz olusundan dolayi kamp kurmayacagim artik. Zaten en fazla 2 sefer falan kullandim 40 maçlık periyotta. Suan oldugum yeri sadece kamplara baglamak uzucu olur. Dedigim gibi, eksisozlukte falan ne yaziyor bilmiyorum ve onemsemiyorum. Ben oyunda ne turlu özellikler var bunlari arastirdim ve ona gore oyunun sundugu imkanlar dahilinde takimimi hazırlamistim.

Haklisin, kurdugun takim gayet kuvvetli. Lakin oyunculardan öte kullandığın taktik bu oyunda en önemlisi. Bunada kumede kalma parolasiyla lige baslayan Aston Villa bence guzel ornek. Yani belki yinede yenerdik seni :)

Kurdugun takima saygim var. Bazen arada girip bakiyorum ve ufak bir 'oha' çekip cikiyorum oyundan :)

Kolay gele ustat. Eger sen sampiyon olursan gram uzulmem, cunku takiminin durumu ortada. Seninlede asla ters dusmek istemem. Dedigim gibi, ben olaya en basindan beri biraz baska bakiyordum. Haliyle sike falan denilince 'noluyoruz' oldum.

Hayir onlara altin kullanmadim. Zaten bu sezon icin ben bu OSM hesabini ilk defa açtim. Haliyle pek altınım yoktu. Sana olan saygimdan ve belliki rahatsiz olusundan dolayi kamp kurmayacagim artik. Zaten en fazla 2 sefer falan kullandim 40 maçlık periyotta. Suan oldugum yeri sadece kamplara baglamak uzucu olur. Dedigim gibi, eksisozlukte falan ne yaziyor bilmiyorum ve onemsemiyorum. Ben oyunda ne turlu özellikler var bunlari arastirdim ve ona gore oyunun sundugu imkanlar dahilinde takimimi hazırlamistim.

Haklisin, kurdugun takim gayet kuvvetli. Lakin oyunculardan öte kullandığın taktik bu oyunda en önemlisi. Bunada kumede kalma parolasiyla lige baslayan Aston Villa bence guzel ornek. Yani belki yinede yenerdik seni :)

Kurdugun takima saygim var. Bazen arada girip bakiyorum ve ufak bir 'oha' çekip cikiyorum oyundan :)

Kolay gele ustat. Eger sen sampiyon olursan gram uzulmem, cunku takiminin durumu ortada. Seninlede asla ters dusmek istemem. Dedigim gibi, ben olaya en basindan beri biraz baska bakiyordum. Haliyle sike falan denilince 'noluyoruz' oldum.

Şimdi her seferinde kümede kalma parolası falan diyorsun Ya, enim takımın hedefinin de senden çok farkı yok. :) Benim tek dediğim, kamp kurmasan beni yenme n bayağı zordu. Hatta kamp sayesinde maç içi istatistiklerde bile ben hiçbir şey yapamamıştım. Kastettiğim bu. Takımına güvenen kamp kurmaz zaten. Neyse, şampiyon olmuşsun, kutlarım. :)

Yeni ligi UCL yapalım mı? Hem daha kısa sürer hem daha zevkli olabilir ama şuanlık bir sorun var galiba lig oluştur bölümünde çıkmıyor Ucl

Hay antrenman kampı kadar başınıza taş düşsün. Takımınıza güvenmiyorsanız, istifa edin. Bu ne ya? S.çtınız içine.

Yeter valla. Korkaklık, yemin ediyorum.

Beyleeeeeer,

Sezon başında Aston Villa olarak lig hedefimizi en az 16cilik diye belirtmistik. Lakin Fatih Terim vari taktiksel dahiligimizi ortaya koyup bu takımı an itibariyle ŞAMPIYON yaptık! Hemde bugün Chelsea gibi bir takimi deplasmanda 0-4 gibi bir skor ile yenerek!

Fatih Terimden sonra t.direktorluge adayligimi koyuyorum. Sayin forum yonetiminden istedigim ismimin başına OSM fatihi lakabi takmalaridir :D

Bu arada lig kupasını kazanan Tottenham Hotspurude kutluyorum @Fatih Celik

Butun arkadaslari tebrik ederim

Screenshot_20190919-204439_OSM.jpg

Yeni ligi UCL yapalım mı? Hem daha kısa sürer hem daha zevkli olabilir ama şuanlık bir sorun var galiba lig oluştur bölümünde çıkmıyor Ucl

Zaten oyun kendisi önerdi rengim CL sezonunu. Suan Galatasarayi aldım. Yillardir oynamiyordum. Senin vesilenle bu sezona katildim. Artik bu boyle uzar gider :D

Ismimin önüne OSM fatihi yazarsin artik moderatör olarak :D

Yeni bir organizasyon olursa taglersin üstat

Lig kurulurken liverpool bana çıkmıştı ve alamamıştım bir renktaş "yanlışlıkla" almış sonra tottenham alacaktım ben alana kadar başka biri almış bize kala kala burnley kalmıştı ve 1. Hedefi olan elimden alınan liverpoolun 12 puan üstünde tamamladım 13. Hedefimizi 11. Bitirerek başardık. Lig başında 100m bile olmayan bir kadroyu eğrisi doğrusuna getirdik

Umarım diğer liglerde gelen takımlar yanlışlıkla alınmaz da kura şansımız gasp edilmez 😏

Lig kurulurken liverpool bana çıkmıştı ve alamamıştım bir renktaş "yanlışlıkla" almış sonra tottenham alacaktım ben alana kadar başka biri almış bize kala kala burnley kalmıştı ve 1. Hedefi olan elimden alınan liverpoolun 12 puan üstünde tamamladım 13. Hedefimizi 11. Bitirerek başardık. Lig başında 100m bile olmayan bir kadroyu eğrisi doğrusuna getirdik

Umarım diğer liglerde gelen takımlar yanlışlıkla alınmaz da kura şansımız gasp edilmez 😏

Benim 23 maclik kazanma gelenegimi sonlandiran babayigit sendin yani evvelsi gun :D Kutlarim

Üst Alt