Osman Alp Yalman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Prandelli'ye birinin dur demesi icin, Burak gibi ne aldigi parayi ne de giydigi formayi haketmeyen sahtekarlarin maaslarinin kesilmesi ve hatta kulupten tez zamanda defedilmesi icin Alp Yalman'ciyim. Ayrica iki ekonomi uzmani var listesinde. Mutlak suretle finansal olarak kulubu belli bir seviyeye getirecekti. Ancak %1 bile sansi yok malesef.

Bu adam Sneijder hakkinda karar almadik demis. (Sözlesme konusu)
Ayrica Sabri'ye yapilanlar dogru degil dedi.
Polat'in destekledigi bir adam.
FB'ye yalaka olan bir adam.

Sonuc:
Vizyonsuz, gereksiz, is yapamaz. Uzak dur lan sen

Prandelli'ye birinin dur demesi icin, Burak gibi ne aldigi parayi ne de giydigi formayi haketmeyen sahtekarlarin maaslarinin kesilmesi ve hatta kulupten tez zamanda defedilmesi icin Alp Yalman'ciyim. Ayrica iki ekonomi uzmani var listesinde. Mutlak suretle finansal olarak kulubu belli bir seviyeye getirecekti. Ancak %1 bile sansi yok malesef.

%90 baskanimizdir h. olmasi dilegiyle

çok ıyı baskan olur ama yönetıcı kadrosu zayıf.derwalı getırmış GS ın bugunlere gelmesınde önemlı rolu olan bır ınsan.eskı baskanlık donemınde bırakın GS ı borçlu bırakmayı cıddı mıktarda klubun kasasında para bırakarak gıtmış.klupte resman kaos var basketbolcular bıle ıhtarname cekmış.böyle bır donemde aday olmaları saygı duyulmalarını gerektırır.2 baskan adayınada.

Polat'ı kovan divan üyeleri onun mantalitesindeki bi adamı göreve getirmez.Rahat olunuz.Duygun Yarsuvat bey yeni başkanımız olacak.

Ya ne yanar döner adamlarsınız be...

Ben miydim sabah akşam "Aziz dostum , onunla düşman olmamalıyız" diyen...

Adam en az 10 kere dedi zaten seçimi de bu yüzden kaybetti...Kendinize gelin...

Bu gelse de farklı olmazdı.

TFF ile savaşmayacak, Aziz ile barışacak, hükümete direnecek diye seçilen yönetim de tam tersini yapıyor tabi o da ayrı bir mesele:)

Ersun Yanalı ve bunu isteyenler.. Biri şikeci, diğeri şikeci dostu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt