osman seden - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

osman seden

Duzgun konus dedim baska birsey demedim de kendisiyle muhabbetim bitmistir bundan sonra

benım seninle herhangı bı muhabbetım yoktu olamazdı da zaten, stada gittim maça gittim musleranın anasına karsına sövdüm rahatladım diyen biri forumda herkesin ağzında 2 3 aydır sakız olmus bı kaç harfe bukadar içerlenmesi acayip doğrusu.

olay o gün ne güzel kapanmış gitmiş

Moderatör tarafında düzenlendi:
ulan xanax muptezeli benım seninle herhangı bı muhabbetım yoktu olamazdı da zaten kendı kendıne tribe girme. stada gittim maça gittim musleranın anasına karsına sövdüm rahatladım diyen bi tipin forumda herkesin ağzında 2 3 aydır sakız olmus bı kaç harfe bukadar içerlenmesi acayip doğrusu.

olay o gün ne güzel kapanmış gitmiş kendi kendine herzamanki gibi en küçük olayda acıtasyon yapıp ilgi toplamaya calışma. hayır bu yola basvuracaksanda bişeyler duyunca zırlama.
Reis sakinleşirsin dedik ama sen yine formundasın maşallah :D 1 yıl futboldan uzak kalmış bir topçu gibi hırslısın :giggle::giggle: gerek yok birbirimizi kırmaya.Yusuf'ta forumda bir şekilde emeği olan bir kardeşimiz.İkinizi de severiz.İstemeyiz aranızda böyle şeyler

Osman, konu ile alakalı özel bir mesaj attım. Aramız limoni olsa bile dikkate alacağını ümit ediyorum çünkü benim esasen tanıdığım Osman bu değil.

benım seninle herhangı bı muhabbetım yoktu olamazdı da zaten, stada gittim maça gittim musleranın anasına karsına sövdüm rahatladım diyen biri forumda herkesin ağzında 2 3 aydır sakız olmus bı kaç harfe bukadar içerlenmesi acayip doğrusu.

olay o gün ne güzel kapanmış gitmiş
OOOOOOOOO Hoşgeldin üstat senin şerefine;

Elbet Bir Gün Osman Baba işte o gün bugün...

Üst Alt