Osman Şenher: "Galatasaray bu kadar saldırıyı haketmiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spor yazarı ve yorumcusu Osman Şenher, Galatasaray'da yaşananları değerlendirdi.

Bazı konulara anlam veremiyorum. Hem kendi camiası hem de dışarıdan Galatasaray’a karşı bir linç kampanyası var. Sorun nedir? Onu bilemiyorum. Sıkıntılar yok mu, tabii ki var. Bütün kulüplerde var. Bir tek Başakşehir ve Gençlerbirliği’ni ayırıyorum, her takım borçlarla boğuşuyor.

Galatasaray, yeni bir kadro kurmuş. İyi de futbolcular almış. Bu takım kaynaşma devresini daha atlatamamış. Ama her şeye rağmen Süper Lig’de lider. Harika bir futbol mu oynuyor? Hayır... Ama kötü de oynamıyor. Rakiplerinden bir eksiği mi var? O da yok... İlk yarıyı büyük bir sürpriz olmazsa sarı-kırmızılılar zirvede bitirmeye en yakın takım. Devre arasında üç iyi futbolcu alıp kadroyu güçlendirmeyi de planlıyorlar. Oynamayan futbolcular gönderilecekmiş. Ligin ikinci yarısı ilk 10 hafta fikstür avantajı var. Beşiktaş, Başakşehir, Trabzonspor ile kendi sahasında oynayacaklar.

Peki sorun nedir?

Kapalı basketbol salonunun ruhsatı alınmış, sponsoru bulunmuş, kulüpten bir kuruş çıkmadan 15 bin kişilik salon yapılmaya başlanacak. Kemerburgaz’daki arazinin imzaları atılmış, beş tane antrenman sahası yapımı için sponsor da bulunmuş. Şu anda takımdaki bütün futbolcular paralarını zamanında alıyor. Baktığınızda bir kriz falan yok. Neden bundan rahatsızlık duyuyor insanlar?

Tudor, Süper Lig’deki her teknik direktör kadar hata yapıyor. Ama hep Hırvat hoca yazılıp çiziliyor. Galatasaray aradaki puan farkını açtığı zaman bu sefer de yabancı kuralı tartışılmaya başlanıyor. 3-4 farklı galip geldiği maçlarda ‘hakemler Galatasaray’a kıyak yapıyormuş’ diye yazılıyor. Bu nedir... Hakikaten vicdanım sızlıyor. Sadece sarı-kırmızılılar için söylemiyorum, başka bir kulübe yapılsa da aynı tepkiyi veririm.

Stat her hafta doluyor. Fedakâr taraftar takımına sahip çıkıyor, forma alıyor. Herhalde bunlardan rahatsızlık duyanlar var. En çok üzüldüğüm de bunlar camianın içindeki insanlar. Önce vurup, kırıp parçalıyorlar, daha sonra da beni affedin diye yalvarıyorlar. Ne parçala, ne de ardından özür dile. İnanın kahroluyorum.
Yıllar sonra taraftarlar oynanan futboldan heyecan duyuyorlar, mutlu oluyorlar. Bunun keyfini çıkarmak varken, camiada herkes birbirine düşmüş.

Kongre mayıs ayında, Başkan Dursun Özbek’i sevmeyebilirsiniz. Ama başkana kızıp, hıncınızı takımdan çıkarmak yakışmıyor. Evet benim de başkanı eleştirdiğim bir sürü konu var. En azından o ballı maaş alanlardan çok rahatsızım. Koca bir dosya ben de hazırladım. Bunları seçimden önce konuşacağız. Ama şimdi rica ediyorum herkes elini vicdanına koysun...

Milliyet

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Tudor, Süper Lig’deki her teknik direktör kadar hata yapıyor. Ama hep Hırvat hoca yazılıp çiziliyor. Galatasaray aradaki puan farkını açtığı zaman bu sefer de yabancı kuralı tartışılmaya başlanıyor. 3-4 farklı galip geldiği maçlarda ‘hakemler Galatasaray’a kıyak yapıyormuş’ diye yazılıyor. Bu nedir...

nokta !!!!!

Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor
Durduramayacaksınız
Bjk 5 fb ye 3 puan ile öndeyiz
Fikstür olarak avantaj bizde

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rıdvanı konuşur guntekini konuşur
Ne koymuşuz arkadaş koydukça sesler artıyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen de bir gitsin diyorsun bir kalsın be reis.

operasyon ha
adami seviyorum orasini ayiralim, kendisine yapilan hain saldirilar ona olan sevgimi kuvvetlendiriyor
ama gidip kalmasi benim verecegim bir karar degil, bu sebeple takimin durumuna gore bu fikrimin degismesi normal
buyuk maclarda z.carak (ve uefadan elenerek) durumunu zora sokan kendisidir
futbol olarak da galibiyetlere ragmen her zaman maci istim uzerinde seyir ediyoruz
ama yerine gelecek tek antrenor terim oldugundan git/kal'a indirgemek dogru degil
bj macindan sonra takimin da kendisine inanci kalmadigini dusunerek artik burda isi bitti denmis olabilir
ama akhisar macinin 2. yarisindaki geri donusu gordukten sonra bjk maci sonrasinda yapilan yorumu sirf "tutarli" olmak adina dillendirmek sadece renktaslarimizi baymaya yarayacaktir
durum sudur ki, kalip kalmamasinin tek musebbibi sn igor tudor olacaktir
sonraki 2 macta ne olacagina dair fikrim yok
uyduruk pozisyonda oyuncumuz atilsa, duran toptan fln yiyip yenilsek farkli, ayni sey rakibe olsa yensek farkli olacak
en iisi hafta hafta gidip galibiyette imparatudor diyip yenilgide sie demek
sonra sen boyle dedin ben soyle dedim diye sayfalarca muhabbet etmek zorunda kalmayiz (sen ve kenan gibi)

operasyon ha
adami seviyorum orasini ayiralim, kendisine yapilan hain saldirilar ona olan sevgimi kuvvetlendiriyor
ama gidip kalmasi benim verecegim bir karar degil, bu sebeple takimin durumuna gore bu fikrimin degismesi normal
buyuk maclarda z.carak (ve uefadan elenerek) durumunu zora sokan kendisidir
futbol olarak da galibiyetlere ragmen her zaman maci istim uzerinde seyir ediyoruz
ama yerine gelecek tek antrenor terim oldugundan git/kal'a indirgemek dogru degil
bj macindan sonra takimin da kendisine inanci kalmadigini dusunerek artik burda isi bitti denmis olabilir
ama akhisar macinin 2. yarisindaki geri donusu gordukten sonra bjk maci sonrasinda yapilan yorumu sirf "tutarli" olmak adina dillendirmek sadece renktaslarimizi baymaya yarayacaktir
durum sudur ki, kalip kalmamasinin tek musebbibi sn igor tudor olacaktir
sonraki 2 macta ne olacagina dair fikrim yok
uyduruk pozisyonda oyuncumuz atilsa, duran toptan fln yiyip yenilsek farkli, ayni sey rakibe olsa yensek farkli olacak
en iisi hafta hafta gidip galibiyette imparatudor diyip yenilgide sie demek
sonra sen boyle dedin ben soyle dedim diye sayfalarca muhabbet etmek zorunda kalmayiz (sen ve kenan gibi)

Güldürdü. :D Haksız sayılmazsın.

Kongre mayıs ayında, Başkan Dursun Özbek’i sevmeyebilirsiniz. Ama başkana kızıp, hıncınızı takımdan çıkarmak yakışmıyor. Evet benim de başkanı eleştirdiğim bir sürü konu var. En azından o ballı maaş alanlardan çok rahatsızım. Koca bir dosya ben de hazırladım. Bunları seçimden önce konuşacağız. Ama şimdi rica ediyorum herkes elini vicdanına koysun...

Yazıya imzamı atarım. Bu kısım hele muazzam. Dursun Özbek düşmanlığı eleştirilerin dozunu yükseltiyor.

Dünkü Bosna-Hersek & Terim ilişkisini gösteren haberden sonra artık yavaş yavaş Terim'in takımı karıştırma ihtimalini tartışabilir miyiz?

Üst Alt