Osmanlıspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Osmanlıspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

öyle bir şey yok

son 15 yılı rezil geçen 1 teknik direktörden bahsediyoruz

şike yüzünden dibi görmüş fbye karşı aldığı 2 şampiyonluğu saymazsak

15 yılın 13 yılı başarısızlıklarla dolu
Milli takım yarı final başarısızlık?
Şampiyonlukları fener şike sürecine bağlamışsın da şampiyonlar ligi çeyrek finali neye bağlıyorsun?

Oyuncu kazanmaya calisiyor diyen sahsiyetler aciklarmi bize Belhanda'yi neden kazanmiyor?

Terim egoli, ben bilirim, kimse bana laf edemez ile devam edecekse sezon sonu kovulur, bu kadar net.

Herkes Linnes sol bek oynasin dedi diye hem Tudor hem simdi Terim oynatmiyor, rezillik.

Çok bariz şekilde yabancılar paraları ödenmediği için oynama noktasında gönüllü değiller bu kadronun mesajı net olarak budur ama Serdar neden yok anlayamadım.

Görüldüğü üzere Fatih hocamız tam bir Sneijdersporlu çıktı. Gitmesine kinlenmiş ve Belhanda'yı oynatmıyor. Bunun dışında geçen haftanın en iyi oyuncuları Denayer ve Eren kesilseydi zaten adaletten bahsedemezdi kimse. Oyuncu ben ne yapsam ilk 11'e giremiyorum zaten diye salar her boku da bilmeyin bir zahmet, insan psikolojisinden haberiniz vardır inşallah. Latovlevici tercihi biraz sinirlendiriyor insanı da onu da sol bekte sol ayaklı oyuncu takıntısına bağlıyorum anlamasam da. Yoksa bu adamın futbolla alakası olmadığı bariz bence.

Oyuncu kazanmaya calisiyor diyen sahsiyetler aciklarmi bize Belhanda'yi neden kazanmiyor?

Terim egoli, ben bilirim, kimse bana laf edemez ile devam edecekse sezon sonu kovulur, bu kadar net.

Herkes Linnes sol bek oynasin dedi diye hem Tudor hem simdi Terim oynatmiyor, rezillik.

belhandayı ve serdarıda satmışlar belli ki hocam.

Üst Alt