Osmanlıspor, Serdar Gürler'le Prensip Anlaşmasına Vardı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Osmanlıspor, Serdar Gürler'le Prensip Anlaşmasına Vardı!

5128926.jpeg

FutbolArena Özel - Osmanlıspor, Gençlerbirliği'nden ayrılan Serdar Gürler'le anlaşmaya vardı. Milli Takım'da bulunan oyuncuyla kamp sonrası imzalar atılacak.

Osmanlıspor sezonun ilk transferini gerçekleştirdi. Ankara ekibi, bu sezon Gençlerbirliği'nde 400 bin Euro'ya forma giyen ve sözleşmesini uzatmayan Serdar Gürler'i kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz hafta FutbolArena'ya konuşan Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, oyuncuyla görüştüklerini açıklamıştı. Geriden kalan hafta boyunca yapılan görüşmelerde olumlu sonuç çıktı ve Serdar Gürler ile Osmanlıspor anlaştı. Türkiye'nin Kosova ile oynayacağı maçın kadrosunda yer alan Serdar Gürler, Milli Takım dönüşü imzayı atacak.

Hamza bayılıyor bu oyunculara, bu sene kadro mühendisliğini yapacak. Osmanlı 2 sene sonra alt lige düşer. Ndiaye takımdan ayrılırsa Bilal ya da Merter hamlesi bekliyorum kendisinden.

Bi sezon iyi oynadı diye Yasin kadar top oynarmış öyle mi.

Kimsenin (ben dahil) beğenmediği Yasin son iki senedir takımın en skorer isimlerinden biri. Bir yıl "parlamış" Serdar en az onun kadar oynarmış.

Yasin den daha kötü bir elemandan ondan daha iyi performans göstermesini beklemek de güzelmiş

Anadolu da top koşturmak öyle büyük takımda oynamaya benzemez, yeni bir yedek çöpü takıma katmaktan önce ilk 11 oyuncuları almamız lazım. Bunu idrak etmek gerek önce.

"Gelsin en azından x yerine y oturur yedekte" saçmalığından kurtulmamız gerek artık. Bunu aştık diye düşünüyordum ama demekki hala aşamayanlar var.

sent via GSC

Kimsenin (ben dahil) beğenmediği Yasin son iki senedir takımın en skorer isimlerinden biri. Bir yıl "parlamış" Serdar en az onun kadar oynarmış.

Yasin den daha kötü bir elemandan ondan daha iyi performans göstermesini beklemek de güzelmiş

Anadolu da top koşturmak öyle büyük takımda oynamaya benzemez, yeni bir yedek çöpü takıma katmaktan önce ilk 11 oyuncuları almamız lazım. Bunu idrak etmek gerek önce.

"Gelsin en azından x yerine y oturur yedekte" saçmalığından kurtulmamız gerek artık. Bunu aştık diye düşünüyordum ama demekki hala aşamayanlar var.

sent via GSC
Hangi oyuncunun ne katkı vereceği geldiği lige v.s bağlı değildir o adamın yeteneği ve karakterine bakacaksın canerler gökhan gönüller ardalar v.s nasıl büyük topçu oldular bu lig düzeyinde hepsi anadolu topçusuydu. Anadoludan yerli alınmaz tarzı genellemeler yapmak saçmalamaktır. Oyuncu nun karakteri ve özellikleri mühimdir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Hangi oyuncunun ne katkı vereceği geldiği lige v.s bağlı değildir o adamın yeteneği ve karakterine bakacaksın canerler gökhan gönüller ardalar v.s nasıl büyük topçu oldular bu lig düzeyince hepsi anadolu topçusu. Anadoludan yerli alınmaz tarzı genellemeler yapmak saçmalaktır. Oyuncu nun karakteri ve özellikleri mühimdir.

Doldurun takıma o zaman hepsini. Son 4 sene de kaç tane futbolcu aldık Anadolu dan, yüzdeye vurursak bunu bayağı düşük bir rakam çıkar bunların kaç tanesi iyi performans gösterdi bizde?

Bi Yasin var herhalde iyi kötü işimize yarayan, diğerleri bütün israf. Ha bir de Hamzanın Bilali var yetersizdi ama katkı verdi yalan yok.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

sent via GSC

Yasin bu Can, Antoine Griezmann değil.

Hala anlamamışsın sanırım. Yasin artık 30 ve sözleşmesini uzatırken daha fazla maaş talep edecek.

Bunu keriz gibi yapmak yerine ondan daha genç olan, bonservisi olmayan ve en az yasin kadar top oynayan Serdar gelsin diyoruz.

Hem daha az maaş alır (Gençlerde 400k alıyordu), hem daha genç, hem Yasini satarak 3-5m avro kazanırız.

Ayrıca takımda doğru düzgün sağ kanat oyuncu yok.

Kimse Yasin varken Serdar da alinsin demiyor. Yerine alinsin diyor. O kelimenin almancası anstelle von.

Bozuk plak gibi aynı saçmalığı yazacağına yukarıdaki yazdıklarımı okusan sevinirim.

Doldurun takıma o zaman hepsini. Son 4 sene de kaç tane futbolcu aldık Anadolu dan, yüzdeye vurursak bunu bayağı düşük bir rakam çıkar bunların kaç tanesi iyi performans gösterdi bizde?

Bi Yasin var herhalde iyi kötü işimize yarayan, diğerleri bütün israf. Ha bir de Hamzanın Bilali var yetersizdi ama katkı verdi yalan yok.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
Doldurmak meselesi değil anlamıyorsun keşke anlatabilsem ancak mağlesef anlattığın karşındakinin algılayabildiği kadarıyla kalıyor.

Oyuncu iyiyse anadolu topçusu olsun olmasın alırsın tarıkı ne kadar araştırdık alırken yada emrah başsanı? Oyuncuyu herşeyiyle izlemek gerek gerekiyor.

Yasin bu Can, Antoine Griezmann değil.

Hala anlamamışsın sanırım. Yasin artık 30 ve sözleşmesini uzatırken daha fazla maaş talep edecek.

Bunu keriz gibi yapmak yerine ondan daha genç olan, bonservisi olmayan ve en az yasin kadar top oynayan Serdar gelsin diyoruz.

Hem daha az maaş alır (Gençlerde 400k alıyordu), hem daha genç, hem Yasini satarak 3-5m avro kazanırız.

Ayrıca takımda doğru düzgün sağ kanat oyuncu yok.

Kimse Yasin varken Serdar da alinsin demiyor. Yerine alinsin diyor. O kelimenin almancası anstelle von.

Bozuk plak gibi aynı saçmalığı yazacağına yukarıdaki yazdıklarımı okusan sevinirim.
Adın kadar emin olabilirsin ki Serdar bize gelince en az Yasin kadaf para alır yani 1 Milyon en az. Ben Yasin ile uzatılsın demiyorum ki. Git yurt dışından futbolcu al ya niye hep Süperlig den oyuncu alma peşinde koşuyorsun.

Yurt dışında muazzam bir piyasa büyüklüğü var. Sen niye kendi ligin ile kısıtlıyorsun imkanlarını başka futbolcu mu yok dünyada.

sent via GSC

Doldurmak meselesi değil anlamıyorsun keşke anlatabilsem ancak mağlesef anlattığın karşındakinin algılayabildiği kadarıyla kalıyor.

Oyuncu iyiyse anadolu topçusu olsun olmasın alırsın tarıkı ne kadar araştırdık alırken yada emrah başsanı? Oyuncuyu herşeyiyle izlemek gerek gerekiyor.

Iyi değil bizim için. Ben izledim, kaç senedir de tanıyorum Serdar Gürleri Trabzon döneminde falan da izledik işte hepimiz.

Bunlar aynı müzik sektöründeki "one hit wonder" şarkıları gibi bir sezon saman alevi gibi yanıp sonra sönen adamlar genelde.

Edit; bak aklıma burada mutlaka almamız gereken denilen bir adam geldi. Ahmet Ilhan Özen mi Özek mi ne haltsa o da bir sezonda 12-13 gol mu ne atmıştı ve tek özelliği affedersin it gibi koşmaktı. Böyle oyuncular her zaman oluyor ligde, nasıl bir sezon da parlıyorlarsa aynı hız ile de sönüyorlar.

sent via GSC

Son düzenleme:
Hangi oyuncunun ne katkı vereceği geldiği lige v.s bağlı değildir o adamın yeteneği ve karakterine bakacaksın canerler gökhan gönüller ardalar v.s nasıl büyük topçu oldular bu lig düzeyinde hepsi anadolu topçusuydu. Anadoludan yerli alınmaz tarzı genellemeler yapmak saçmalamaktır. Oyuncu nun karakteri ve özellikleri mühimdir.

Serdar Gürler için yazmıyorum, bişey de yazamam çünkü hiç izlemedim ama saydığın diğer oyunculardan Gökhan ve Caner rezil futbolcular. Bunu Avrupa Şampiyonasında karşılarına futbolcu çıkınca gördük. Arda yetenekli onu bu yüzden ayırdım ama onunda gittiği yol, yol değil.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt