Osmanlıspor'dan Galatasaray'a Aynı Tarife! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Osmanlıspor'dan Galatasaray'a Aynı Tarife!

sakın o kadar para vermeyin diyeceğim ama bunun bir kısmı komisyon olacağı için verirler

Bu Ateş üfleyerek sönmez

başımıza ne geliyorsa bu 500 binlik topçulara 2 milyon vermemizden geliyor zaten.

haa bir de Türkiyeden aldığımız 1 tane işe yaramış yabancı topçu olmuş mu bi baksalar konuyu anlarlar belki

Defolun gidin paranızı Fernando ile imbulaya ayırın. Olmuyorsa Fernando - Vainquer deneyin ama bir an evvel 2 canavar orta saha şart.

Sonra Belhanda da Gomis de hatta alırsan Feghouli de işe yaramaz dursun denen ....

Son düzenleme:
Menajerlik ücretlerine takılmamak lazım. (Bonservis + sözleşme toplam bedeli ) x 0,1 bu işin temelinde var. Bonservis ve yıllık ücret makul mu onu tartışmak lazım.

Denklemi yanlışın (Selçuk-3 milyon) üzerine kurarsan tüm takımın yanlış maliyetli oluyor batıyorsun zaten!!

Yok ben maaliyet açısından bakmadım, futbol becerisi açısından baktım... Selçuğun 3m euro olduğu yerde bu adama 500 bin euro biçilmesi traji komik geldi... Tek ayaklı Selçuğun olduğu ligde 3 ayaklı eleman daha fazla para eder...

Son düzenleme:
başımıza ne geliyorsa bu 500 binlik topçulara 2 milyon vermemizden geliyor zaten.

haa bir de Türkiyeden aldığımız 1 tane işe yaramış yabancı topçu olmuş mu bi baksalar konuyu anlarlar belki

Defolun gidin paranızı Fernando ile imbulaya ayırın. Olmuyorsa Fernando - Vainquer deneyin ama bir an evvel 2 canavar orta saha şart.

Sonra Belhanda da Gomis de hatta alırsan Feghouli de işe yaramaz dursun denen ....

Amrabat aslında fena topçu değildi. Çok zarar da etmedik 5 milyon küsür geldi bize ondan.Sonra Malaga 8-9a falan Watforda sattı

Üst Alt