Osmanlı'yı Atatürk mü Kurdu, Osmanlı'nın Uçağına Ne Oldu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Osmanlı'yı Atatürk mü Kurdu, Osmanlı'nın Uçağına Ne Oldu?

internet uzerinden tanisip gorustugum kizlarda bazen fecaat seylere denk gelmistim , kapali carsi sonrasi galata koprusunun ,hem de halice bakan tarafinda yemek yerken ,hangi koprudeyiz dedigimde FSM yi kast ederek 2 inci kopru diyenler mi

yine laf FSM den acilmisken , bir keresinde , yoros kalesinde 3 uncu kopruyu izlerken 2 inci kopruye soz gelince , fatih sultan mehmet ismi var diye onun yaptigini sananlar , ne zaman yasamis dedigimde "50-100 yil once diyenler"

da vinci son bir sergi icin geliyor , bir ayagi cukurda ,gitsek mi topluca dedigimde "sponsorlarina bak , bizimkilerden varsa gidip gorelim adami" diyenler

abi gecen gun fahri koruturk vefat etmis , sisli camii simdi ana baba gunudur dedigimizde "okudum evet allah rahmet eylesin" diyerek duble sacmalayanlar ...

yani demem o ki , bilgisizlik , kultursuzluk , bazen bakis acisi , bazen herseye ragmen tercih ... insanlar birlikte yasamaya alismalidir dogru ama birlikte ayni dusunmek zorunda degiller , osmanli ataturk muhabbeti elbette anlamsizlik abidesi , ama bugun cok ilerlemis sanilan amerikada halkin turkiyeyle kiyasla bile cok daha cahil oldugunu bilmenizi

onemli olan kac tane bayrak adam yetistirebildigin belki de , cunku butun bir toplumu milyonlari , bugunku sosyal medya gucuyle bile kisa surede bilincli toplum haline getirmek mumkun degil

hele de bu nufus , bu dini bagnazlik gecmisi varken , para pul yokken , elbette makarnaya komure tav olan milyonlar olacaktir , bugun de yarin da ..

sasirmayip , duyarsiz olup kendine yasamak en guzelidir ,benim yontemim bu

internet uzerinden tanisip gorustugum kizlarda bazen fecaat seylere denk gelmistim , kapali carsi sonrasi galata koprusunun ,hem de halice bakan tarafinda yemek yerken ,hangi koprudeyiz dedigimde FSM yi kast ederek 2 inci kopru diyenler mi

yine laf FSM den acilmisken , bir keresinde , yoros kalesinde 3 uncu kopruyu izlerken 2 inci kopruye soz gelince , fatih sultan mehmet ismi var diye onun yaptigini sananlar , ne zaman yasamis dedigimde "50-100 yil once diyenler"

da vinci son bir sergi icin geliyor , bir ayagi cukurda ,gitsek mi topluca dedigimde "sponsorlarina bak , bizimkilerden varsa gidip gorelim adami" diyenler

abi gecen gun fahri koruturk vefat etmis , sisli camii simdi ana baba gunudur dedigimizde "okudum evet allah rahmet eylesin" diyerek duble sacmalayanlar ...

yani demem o ki , bilgisizlik , kultursuzluk , bazen bakis acisi , bazen herseye ragmen tercih ... insanlar birlikte yasamaya alismalidir dogru ama birlikte ayni dusunmek zorunda degiller , osmanli ataturk muhabbeti elbette anlamsizlik abidesi , ama bugun cok ilerlemis sanilan amerikada halkin turkiyeyle kiyasla bile cok daha cahil oldugunu bilmenizi

onemli olan kac tane bayrak adam yetistirebildigin belki de , cunku butun bir toplumu milyonlari , bugunku sosyal medya gucuyle bile kisa surede bilincli toplum haline getirmek mumkun degil

hele de bu nufus , bu dini bagnazlik gecmisi varken , para pul yokken , elbette makarnaya komure tav olan milyonlar olacaktir , bugun de yarin da ..

sasirmayip , duyarsiz olup kendine yasamak en guzelidir ,benim yontemim bu
örnekler üzerinden gidersek , bizim aile kavramımızdan ve çocuk yetiştirme tarzımızdan ötürü , yeterince iyi eğitim alamamış ve okuyup kendini geliştirememiş bireylerde bir utanma ve horgörülme paranoyası bu davranışa itiyor.

"Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır" özdeyişini hala kavrayamamışız.En basit mevzuda bile "bilmiyorum" demekten utanıyor insanlar.Sanıyorlar ki ne kadar abzürd yada yanlış bilgi içerirse içersin ağızlarından çıkan sözler büyük bir özgüven ve inanarak ifade edildiğinde kendilerini küçük düşürmeyecek , mahçup etmeyecek.

Bilmiyorum demek resmen bir utanç kaynağı bu insanlar için.

Bir Ülke´de bukadar cahil insan varsa, ve kör kütük cahil kesim maalesef tamamen bilgi ve ilimden uzak, ve sadece bu videodaki tarzda insanlari . O zaman devletin bu ülkede 60-70 yildir ne yaptigini sorgulamak gerekir, insanlardan ziyade.

Seriat devleti Iranin egitim, bilgi ve bilim konusunda bizden binlerce kilometre önde olmasi herseyi acikliyor aslinda.

aynen

onca embargoya ragmen bilim olsun ekonomi olsun gayet iyi işler yapiyorlar

Kesinlikle ama özellikle son 10 yılda bu cehaleti körükleyen siyasilerin , tv ekranlarında bu kesimi beyaz yakalılara karşı kışkırtanların öncelikli olarak sorgulanması gerekir.Zira bilinçli olarak cahil toplum mühendisliği yapılıyor ülkede.

Cahil cesaretlidir, yeterki firsatini bulsun. Ancak gidisatin degismesini istiyorsan, seni de saflarimiza davet ediyorum.

dogu_perincek_parolamiz_vatan_isaretimiz_emek_ve_namus_vatan_partisinde_birlesiyoruz_h50007_247fb.jpg

YouTube

Söz verdik bir kere, bu kara bulutlari maviye boyacagiz...

Üst Alt