östersunds maçı sonrası tudor'a yapılan saygısızlık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

östersunds maçı sonrası tudor'a yapılan saygısızlık

Östersunds maçı sonrası basın toplantısında Tudor'a saygısızlık yapılmıştır. Tudor'u cesaretinden ötürü tebrik ediyorum. O gün çıktı soruları cevapladı. Bazıları gibi kaçmadı. Tudor'a böyle saygısızca davrananlar acaba şuan utanıyorlar mı? Yada Aykut kocaman kaçmayıp toplantı yapsaydı ona bu lafları diyebilecekler miydi?...

YouTube

bu konu niye acildi, he yani bu demek oluyorki östersunds bizden daha iyi öylemi? iki takim yendi diye ?
saygisizlik fln yok sordulsr cesurca cvp verdi, basinda sasirmisti zira GS östens cok daha büyük bir takim!

Ostersunds maci sontasi tudorun istifa etmemesi sebebiyle yapilmis hakli elestirilerdir.

Tudor o mactan once de gitmeliydi.

Ettigim her kufrun arkasindayim.

Duygusal baktığımixda yanlış gibi gözükse de olması gereken budur.
Bu eleştirileri kaldıramayan basıp giderken kaldıranlar ise daha çok özverili davranip başarılı olmaya çalışır.
Tüm takımlara uygulansa keşke bu muamele.

GSCimbom Mobile App

Sorulara tekrar baktım. Öne çıkan ve saygısızlık dediğiniz sorular şunlar sanırım.

İstifa etmeyi düşünüyor musunuz? (gayet normal bir soru)

Geçen sezon içeride sorunlar var diyordu Bruma ve Sneijder gitti içerideki sorunlar çözüldü mü?

Hoca zamandan bahsediyor ama geçen sezon 1 üst sırada bitirseydi sezonu geç açacaktı. (Haklı ve güzel bir soru)

Geçen sezonki tudorun takımı değildi bu sezonki ne kadar tudorun takımı?

Bu sonuç GS için tarihi leke ama Tudor hep bahaneler anlatıyor. GS'ın büyüklüğünün farkında mı? GS'ı yönetecek ağırlığı kendisinde görüyor mu? (Ağır bir soru ama sorulmayacak bir soru değil)

Bu elenmeyi sizin kadar doğal ve normal karşılayan başka biri var mı? (Kesinlikle güzel soru)

GS 1 aydır hazırlanıyor. Östersunds'un toplam bedeli 8 m sadece Belhanda 9 m

Tudor teknik taktk olarak bir hatam varsa söyleyin diyor muhabirlere. Muhabirlerden biri hazırlık maçları ve östersunds maçları dahil organize bir atak ve gol yoktu diye soruyor.

Genel olarak baktığımızda gayet normal ve sorulması gereken sorular. Ha aynı soruları Türk bir teknik direktöre soramazlardı o konu eleştirilebilir. Tudor'un Aykut Kocaman'ın aksine kaçıp gitmemesi takdir edilmeli ama bomboş cevaplar veriyor. Hatta zaman zaman ergenler gibi istifa etsem hoşunuza gider, tamam siz haklısınız siz hep haklısınız vs gibi cevaplar vermiş.

Son düzenleme:
Aylardır iddia ettiğim gibi, östersunds faciasının en büyük sorumlusu bir sene önceden hala takımda bulunan oyuncu kadrosu, sonrasında transferlerin tamamını erkenden bitirmeyen yönetim, en son suçlu ise Tudor dur.

Basın toplantısında sorulan soruların çoğu Fatih Terim vs olsaydı sorulamayacak sütleri yemeyecek sorulardı.

Malesef ülkeye yabancı birine soru sorarken bi küfretmedikleri kalıyor, şu toplantı bildiğin GS ye ve Tudora yapılan linç girişimidir. Hala Gazetecileri tebrik edenlere ayar oluyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt