Otomatik Vites Araç Önerileriniz


Agalar 15 bin,i geçmemek kaydıyla şanzımanı başımı ağrıtmayacak otomatik vites bir aile otosu arıyorum.Belki çok şey istiyor olabilirim ama önerileriniz nedir?:ka21:
 
Cevap: Otomatik Vites önerileriniz?Opel Corsa veya VW Polo olabilir o fiyata. Ama Polo'ların otomatik şanzımanı çok masraf çıkarır temizini bulamazsan, en iyisi Palio Speedgear almak.
 
Cevap: Otomatik Vites önerileriniz?Opel Corsa'larda kolay kolay şanzıman arızası olmaz ama onlarında 1 ve 2. vites geçişleri sarsıntılı. Takıntılıysan hoşuna gitmeyebilir ve yarı otomatik vites olarak geçiyor Easytronic'ler.
 
Cevap: Otomatik Vites Araç ÖnerilerinizMetin bak beni dinle al Honda 1.6i Ls 97 modeli bak hakkaten başın ağrımazOlum feci temizleri var. Zannedersin fabrikadan yeni çıkmış. Biraz daha fazla harcarsın ama bulursun, kafan rahat olur
 
Cevap: Otomatik Vites Araç ÖnerilerinizAbi kilometresi çok fazla arabadan bence uzak dur.Bence dediğin için yorum yapmıyorum :)Ama bana sonrarsan :) Aracı her türlü kontrolünü yaptıktan sonra al. Yani araç 5 yaşında ve 100.000 dedir ama bitiktir, belki de 5 yaşında ama 200.000 dedir ama çok iyidir.Araç alırken onu hiç çekinmeden sahibine söyleyerek en az 20 km kullanmalısın. Uzun yol, şehir içi, kasisli yol. Bunları denemelisin. Araç belki 40 la giderken bir şeyi yoktur ama 120 ile giderken bir yerlerinden ses geliyordur.Bence sen aracı her türlü şekilde kullan ve çok çok çok iyi bir değil, bir kaç tamirciye göster.Sonuçta senin için az para değil :)
 
Cevap: Otomatik Vites Araç ÖnerilerinizVe sakın ama sakın galeriden araba alma. Boş vakitlerimde araba alır satarım. Bir nevi galerici sayılırım. Kendimden biliyorum :)
 
Üst Alt