Otomobil Önerisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Otomobil Önerisi

istanbul dışında yada istanbul içi uzak bir yerde isem bu arabayı görmeye falan gitmezdim.

2006 yılından beri 12 senede sadece haftasonlarında kullanarak 223.000 KM yapması garip geldi. Açıklama sahibinin dürüstlüğü hakkında güven vermedi.
Özellikle mi yapıldı bilmem, Arabanın sağ tarafının görüntüsü yok.
İki farklı yerden fotolar alınarak yüklenmiş, birisinin eski tarihli olma ihtimali soru işareti bırakıyor.
6 Fotonun 5 inin olduğu yerdeki ön cephede plaka takılı değil. Neden acaba...
Bu da son fotonun plakalı olarak eskiden kalma olduğu fikrini akla getiriyor.

Türkiye de üretimi olmayan uzakdoğu menşeili bir aracın, 12 yaaşında olması; hem acil temini hemde fiat olarak yedek parça sorununu gündeme getiriyor.
Yüksek beygir ve 4x4, devamlı veya sık sık uzunyol yapılmayacak bir araca fazla lüx ve extra maliyet bence..

Alıcısı bilir....

artık expertiz diye bişey var. 30 bin e araba öneriyorum 60-70 bin e önermiyorum o paraya alınabileceklerin en lüx arabalarından.

herhangi bir araba önerisi olmamış. genel olarak dini konular tartışılmış. bunun için ayrı bir başlık açılabilirdi

Neyse, gerçekçi olmak yerine, tatlı dilli olayımda kimsenin kalbi kırılmasın..
Sen 30.000 TL ile istediğin markaların ancak servisten yada tamirhaneden çıkmayan cinsini alabilirsin. Bu da elindekini verdikten sonra dahi elinin cebinden çıkmayacağı anlamına geliyor bence...

Sence neden araba tavsiyesi değilde başka mevzular konuşuluyor..:confused:

Yuh o Subaru ya 30000TL mi istiyorlar. Almanya da asagi yukari 4000€ falan eder tahminen o araba.

4000 euro ediyosa kötü değilmiş geçen bi akrabam aldı 7000 euro ya audi a6 2008. bu araba büyük ihtimal orda daha düşük fiyattır ama. Türkiye de fiyatlar çok kötü b segment arabayı 61000 e aldım geçen ona göre düşün

4000 euro ediyosa kötü değilmiş geçen bi akrabam aldı 7000 euro ya audi a6 2008. bu araba büyük ihtimal orda daha düşük fiyattır ama. Türkiye de fiyatlar çok kötü b segment arabayı 61000 e aldım geçen ona göre düşün

Yok daha ucuzdur zaten, hele hele öyle yüksek kilometresi varsa kimse almaz Almanya da fazla para verip.

Güle güle kullan renktas. Türkiye de resmen soyuyorlar insanlari. Bu paralar nedir yahu.

era dışında öneriniz var mı yeni olarak
ben şöyle bir baktım 60-70ten aşağı yeni bulamadım.

yenilere gücümün yeteceğini sanmam. zaten model takıntım yok. eğer temiz bulabileceğimi bilsem ya da temiz olduğundan emin olsam üstteki bahsettiklerimden alırım. ama siz de haklısınız. sıkıntılı araç denk gelirse verdiğimiz para yanabilir. türkiye şartlarında kolay birikmiyor bu paralar açıkcası. düşündükçe araba alma fikrinden uzaklaşıyorum. bir an önce olsada kurtulsam diyorum. yoksa tüm paramı araziye yatırabilirim. araç alma süreci sıkıntılı ve sancılıymış, baba arabası gibi olmuyor.
Ben.era önermedim o baska bir arkadasti,ancak tavsiyem c veya b sinifi ile baslamaniz,listedekiler genelde A clasman yani Astra,Focus,Jetta,Corolla,Civic vb. Alt modeller denenebilir,yani 2008-2010 paraya gore tabi,bir de araba fiyatlari ucmus malesef

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt