# Oussama Assaidi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: # Oussama Assaidi

Shaqiri ile kıyaslamak pek doğru değil. Net olarak Shaqiri çok daha iyi. Yalnız Assaidi'nin yeteneklerini de pek hafife alınmaması lazım. Biraz güçlenmesi lazım..

Shaqiri'yi alamıyorsak tabi ki hayır denmez Assaidi'ye. Ama CNN'e falan inanmıyorum. Transferi kapattığımızı düşünüyorum şahsen.

oussama assaidi - galatasaray sözlük

Cim Bom’un yeni hedefi Ousama Assaidi’nden inanılmaz gol! | GSG Video Galatasaray Video Portalı

Cim Bom’un yeni hedefi Ousama Assaidi’nden inanılmaz gol « maksat spor olsun…

Birkaç yerde ilgilendiğimiz haberleri arttı.Hatta Twitterde TT oldu , seyreden arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

CNNTÜRK/ Semir Stilic ve Ossama Assaidi'yi Galatasaray kadrosuna katmaya çok yakın!

Semir Stilic yanında Rudnevs'i paket olarak Lech Poznan'dan alsak olmazmıydı.

Scout forumunda Assaidi icin bir yazi yazmistim gecen sene ama bulamadim simdi.

Pozisyonlari farkli olsada; Assaidi > Shaqiri, yazin bir kenara. Muthis topcu muthis. Tam bir orkestra sefi.

Yok Mete reis Shaqiri şu anda kendi jenerasyonunda potansiyel açısından ilk 10'a girer.

Assaidi sol kanat,Kazım'ı gönderdiler sağ kanat o zaman Emre Çolak'ı sağ kanata çekecek.

Yok Mete reis Shaqiri şu anda kendi jenerasyonunda potansiyel açısından ilk 10'a girer.

Assaidiyi sen mi bana soylemistin Hakan tam hatirlamiyorum simdi ama benim izledigim Assaidi Shaqiri'den cok daha klas ve ince bir topcu. Fatih hocanin elinde efsane olur. Efsane olur derken Hagi mi olur, Prekazi mi olur, yoksa Ilic mi olur bilemem. Ama muthis katki saglayacagi ve kulubun sembol oyuncularindan olacagi garanti.

Adam'da ki klasa bakin.

[video=youtube;CKfGItAC8fU]https://www.youtube.com/watch?v=CKfGItAC8fU[/video]

YouTube'dan oyuncu değerlendirilmez ancak bir fikir oluşturabilir. Bir kaç tane videosunu, bir kaç tane de maç özetini izledim, futboldan az çok anlıyorsam edindiğim izlenimler kadarıyla bir çok Afrikalı oyuncu gibi doğuştan bir yeteneğe sahip. Hızlı, ve tekniği oldukça yüksek. Çok kolay adam geçebiliyor. Ancak bazen başarılı olsa dahi fanteziye kaçan hareketleri var, önü boşken çalımladığı adamı durup tekrar çalışması gibi mesela. Bitiriciliği ve şutu bence vasat. Çok güzel golleri de var ancak kaçırdığı akılalmaz bomboş pozisyonlar da. Bu yönü ile bana biraz Pino'yu hatırlatmadı değil. Belki benim izlediğim maçlarda böyle denk gelmiş de olabilir. İstatistikleri buna rağmen hiç fena değil zira. 90 dakika izlemediğim için devamlılığı nasıldır, defansa yardım eder mi, mental olarak ne durumdadır, bencil midir, takım oyununa yatkın mıdır kestirmem mümkün değil ancak stili itibariyle kesinlikle bizde olmayan, eksikliğini hissettiğimiz, sorumluluk alan, kreatif ve taraftarın seveceği bir oyuncu gibi duruyor. Yine de bence ederi 5 milyon Euro'dan fazla değil. Tabii bunu kendi kısıtlı izlenimlerim doğrultusunda iddia ediyorum, bende soru işareti olarak kalan bahsettiğim özellikleri de üst düzeydeyse tabii ki daha fazla da edebilir. Benim yoğumlamam bu kadar. Hadi hayırlı işler.

YouTube'dan oyuncu değerlendirilmez ancak bir fikir oluşturabilir. Bir kaç tane videosunu, bir kaç tane de maç özetini izledim, futboldan az çok anlıyorsam edindiğim izlenimler kadarıyla bir çok Afrikalı oyuncu gibi doğuştan bir yeteneğe sahip. Hızlı, ve tekniği oldukça yüksek. Çok kolay adam geçebiliyor. Ancak bazen başarılı olsa dahi fanteziye kaçan hareketleri var, önü boşken çalımladığı adamı durup tekrar çalışması gibi mesela. Bitiriciliği ve şutu bence vasat. Çok güzel golleri de var ancak kaçırdığı akılalmaz bomboş pozisyonlar da. Bu yönü ile bana biraz Pino'yu hatırlatmadı değil. Belki benim izlediğim maçlarda böyle denk gelmiş de olabilir. İstatistikleri buna rağmen hiç fena değil zira. 90 dakika izlemediğim için devamlılığı nasıldır, defansa yardım eder mi, mental olarak ne durumdadır, bencil midir, takım oyununa yatkın mıdır kestirmem mümkün değil ancak stili itibariyle kesinlikle bizde olmayan, eksikliğini hissettiğimiz, sorumluluk alan, kreatif ve taraftarın seveceği bir oyuncu gibi duruyor. Yine de bence ederi 5 milyon Euro'dan fazla değil. Tabii bunu kendi kısıtlı izlenimlerim doğrultusunda iddia ediyorum, bende soru işareti olarak kalan bahsettiğim özellikleri de üst düzeydeyse tabii ki daha fazla da edebilir.

istatistikleri baya iyiymiş.

[video=youtube;7mxCMq8gJQI]https://www.youtube.com/watch?v=7mxCMq8gJQI[/video]

Omg.

Kanim cok isindi bu adama bayiliyorum bu stildeki topculara.

Shaqiri'den daha teknik, müthis transfer olur.

bu adam bize gelecek gibi son günde olsa

öyle bi his var

shaqiridede öyle bi his vardı

gelir diyodum ama bişey olacak gibi ters bişe olcak ya olacak transfer yada bizde kötü oynayacak gibi bi his vardı

Üst Alt