# Oussama Assaidi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: #Oussama Assaidi

iyi olur keita vari bi oyuncu.

tribünleri ayaklandırır.

orjinal kanat adamımız olmadığı için cok iyi olur.

olursa muthis olur.cok begendigim bir oyuncu.keita ile ama kiyaslanamaz.farkli özeliklere sahipler .assaimi daha cok teknik oyuncudur ve sutlari daha iyidir keitadan.keita ayi bogan di ve daha hizliydi.

Fizik olarak güçlenirse yetenekleri tartışılmaz.Gelirse taraftar abad olur orası ayrı.

Cevap: # Oussama Assaidi

Assaidi alamayız. Stilic belki alırız. Çünkü sözleşmesi bitiyor. Kulübü beleş gitmesi diye bırakabilir. Bana göre en yakını Necati..

Ossama Assaidi su an hollanda liginde ust seviyede bir performans sergiliyor ve isimi gittikce buyuk takimlarla daha cok ilgi cekiyor.

bu transfere sahsen onay veririm ve amrabattan en az 2 kat daha iyi bir oyuncudur. insallah olur.

Yaraticilik oyun zekasi ve gol vuruslari... buyrun

Voetbal Heerenveen- FC Twente The Assaidi Show Eredivisie2010-2011 Speeldag18 - YouTube

adam hep üstüne koymuş. gecen sene 9 gol 13 asist yapmış 31 macta. bu sene 15 macta 7 gol atmış. kac asist yaptıgını bilmiyorum ama adam her sene üstüne koymuş. hollanda ligindede izlemişligim vardı. adam kendini geliştirmiş.

oussama assaidi - galatasaray sözlük

Cim Bom’un yeni hedefi Ousama Assaidi’nden inanılmaz gol! | GSG Video Galatasaray Video Portalı

Cim Bom’un yeni hedefi Ousama Assaidi’nden inanılmaz gol « maksat spor olsun…

Birkaç yerde ilgilendiğimiz haberleri arttı.Hatta Twitterde TT oldu , seyreden arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

CNNTÜRK/ Semir Stilic ve Ossama Assaidi'yi Galatasaray kadrosuna katmaya çok yakın!

nasıl bir cesaret bu ya. ya kaçarsa diye hiç düşünmemiş helal olsun

Hollanda'da Dusan Tadic, Eriksen, Sulejmani, Toivonen, Wijnaldum, Labyad ile birlikte beğendiğim oyunculardan biri, çok yetenekli. Keşke alınabilse..

Üst Alt