# Oussama Assaidi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: # Oussama Assaidi

iyi oyuncu, orta isabetini bir hayli düzeltmesi lazim ve vurus teknigi de cok iyi degil ama adama nasil acalim atilir diye kurs acabilir Superligde o kadar iyi bu konuda.

bana 6 milyon mantiksiz geliyor zaten kontratin son sezonu. en fazla 3'e kabul etsinler 3'un üstünde olan rakami daha büyük isimlere ayirmaliyiz.

İyi adam da bize 1 sol bek(hucumcu) 1 de sol forvet lazım(Kuyt'un sol versiyonu) Elmander'le ya da Burak'la oynayacak.

bilekleri cok iyi

teknik ve topla cok süratli..

tek handikapı hollanda liginde oynuyor olması ama hollanda liginden ispanya ligine,EPL ye gidenlerde costuruyor

kıcı kırık stoç bile burda bişeyler yapabiliyor.assaidide rahat top oynar diye düşünüyorum

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da, teknik direktör Fatih Terim'in önceliği forvet ve kanatlarda kullanabileceği yetenekli isimlere verdiği öğrenildi.

Milli takımda gösterdiği performansla ön plana çıkan Sercan Sararer konusunda girişimlerini sürdüren Galatasaray yönetiminin bu konuda genç oyuncunun kulübü Fürth'le görüştüğü de gelen bilgiler arasında.

Sarı-Kırmızılı yönetimin Fatih Terim'in verdiği rapor doğrultusunda, sol kanatta oynayan alternatif isimler aradığı ve hedefteki isimlerle anlaşma yapıldığı takdirde Albert Riera ile vedalaşmanın gündeme geleceği bildirildi.

Heerenveen'de forma giyen Faslı Oussama Assaidi'yi transfer listesine alan sarı kırmızılı yönetimin bu konuda Fas Milli Takımı'nın teknik direktörlüğünü yapan Eric Gerets'ten olumlu referans aldığı öğrenildi.

Galatasaray'ın transfer listesindeki Türk futbolcular arasında Sercan dışında dört ismin daha öne çıktığı belirtiliyor.

Trabzonspor'un da teklifte bulunduğu ancak fiyatı nedeniyle transferini askıya aldığı Alper Potuk'un yanı sıra Umut Bulut'la görüşen yöneticiler bu futbolcunun Fransa'da futbol oynamak istemesi nedeniyle geri adım attı.

Öte yandan transferi konusunda her türlü anlaşmanın yapıldığı Hamit Altıntop konusunun hafta sonuna kadar netleşeceği ve yıldız futbolcunun önümüzdeki günlerde açıklama yapacağı bildirildi.

Kaynak:Ligtv

konusu var diye yeni konu acmadim

Voetbal International: ''Galatasaray Assaidi konusunda çok ciddi''

'Interesse Galatasaray in aangeboden Assaidi 'zeer serieus''

Dinsdag, 12 juni 2012 om 17:45

De kans bestaat dat Oussama Assaidi de Eredivisie komende zomer laat voor wat het is. De aanvaller van sc Heerenveen staat volgens Voetbal International in de zeer nadrukkelijke belangstelling van de Turkse landskampioen Galatasaray.

Hollanda'nin güvenilir kaynagi Voetbal International'a göre Assaidi için ciddi girisimlerde bulunuyormusuz.

Cevap: Voetbal International: ''Galatasaray Assaidi konusunda çok ciddi''

Abdurrahim Albayrak görüşmeşler de yok o vakit.

Aynı haberi bende okudum,1 yıllık sözleşmesi kaldığı için heerenveen satmayı düşünüyormuş.

Aynı haberi bende okudum,1 yıllık sözleşmesi kaldığı için heerenveen satmayı düşünüyormuş.

Ajax'a 4 milyon'a gitmesi sözkonusuydu, 1 yillik sözlemesi oldugu için en fazla 4-5 milyon öderiz bu da Assaidi gibi bir kanat için fazla bir rakam sayilmaz.

Üst Alt