# Oussama Assaidi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: Voetbal International: ''Galatasaray Assaidi konusunda çok ciddi''

Amrabat'tan iyi mi,kötü mü,yoksa aynı düzeyde mi?

Amrabat daha mücadeleci, daha dayanakli ve daha çok ayakta kalabilen bir oyuncu.

Assaidi ise daha teknik, daha çok seyirci'yi tatmin eder, iyi pas'ta yapabilir ve 10 numara'da oynayabilen bir oyuncu ama Amrabat kadar ayakta kalamaz.

Melih sabanoglu'nun bahsettigi kanat oyuncusu olabilir Assaidi.

Assaidi (Hagi)

Engin (Okan) - Selçuk (Emre)

Melo (Suat)

Hagi ile Assaidi arasinda uçurum var sadece, gerisi benzer kalite'de kanimca.

2-2 buçuk sene önce pek kimse bilmezken forumda bayılıyorum diye paylaştığım adam . Gelirse en çok sevinen ben olacağım . GS taraftarının hayran kalacağından süphem yok . Hamit + Sercan ya da Gökhan Töre de gelirse 4-3-3 cuk oturur .

2-2 buçuk sene önce pek kimse bilmezken forumda bayılıyorum diye paylaştığım adam . Gelirse en çok sevinen ben olacağım . GS taraftarının hayran kalacağından süphem yok . Hamit + Sercan ya da Gökhan Töre de gelirse 4-3-3 cuk oturur .

Bunu yazmaktaki amaç nedir? Forumda 3-4 kişi daha var bu şekilde yazılar yazan. Ne oluyor foruma ismini falan yazınca onu anlamıyorum.. :)

Assaidi akıllı bir yatırım olabilir.

Sağlı sollu Amrabat-Hoilet veya Hoilet-Assaidi gibi iki kanat olursa rakipler için başın sonu ve başı farklı fiziksel şartlarda geçer..

Melo ve Assaidi gelsin, bana baska birsey lazim olmaz. Her hangi bir forvet zaten Assaidi'in sayesinde 5-10 gol atar. Gerisi takimdaki baskalarina kalir. Hucumda muhtesem...cok hizli dribbling yapip, kontra ataklarda inanilmaz cikan bir oyuncu. Transfer favorim. Ne yazikki boyle ismi gecen oyuncularin gelmediklerini goruyoruz su an...pek umut verici degil ama obur yandan kaynak ciddiye alinacak bir kaynak. Dort gozle bekliyorum.

Assaidi her hali ile faydali olur ve oyununu gelistirmeye devam ederse cok iyi bir oyuncu olabilir, su anki seviyesi Amrabat'la hemen hemen ayni diyelim ama gelecege bakarsak potansiyeli kesinlikle daha yuksektir.

Her hali ile sevinirim bu transfere. Yarin birden Ribery gibi patlama yapabilir olmazsa 2 sene sonra yine cok iyi bir oyuncumuz olur. Sonucta hepsi tam yasi ile alakali bir durum. ciddiyeti ile ögrenmeye ve özveri ile calisirsa buyuk bir oyuncu kazanmis olur Galatasaray :)

*not Türkiye liginde calim manyagi yapmiyacagi oyuncu yok tek dikkat etmesi cabuk oynamasi yoksa kendini her an yerde bulabilir

Evet Hollandali renktaslarim dedigi gibi kaynak guvenilir teknik kapasitesi cok yuksek olan bir oyuncu sol kanada tam oturur bence

Bunu yazmaktaki amaç nedir? Forumda 3-4 kişi daha var bu şekilde yazılar yazan. Ne oluyor foruma ismini falan yazınca onu anlamıyorum.. :)

Assaidi akıllı bir yatırım olabilir.

Bi bok olmuyo . Ünlenmeden istediğim bi adamdı ve GS'ye gelirse çok sevinirim bence çok kaliteli diyorum bunun hangi kısmı batıyor anlamadım :) .

Üst Alt