Oynamayı Düşündüğün Hangisi: FIFA, PES, NBA 2K18, FM | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oynamayı Düşündüğün Hangisi: FIFA, PES, NBA 2K18, FM

?? ILK TERCIHIM ...

• FIFA

Kullanılan: 9 50.0%
  • PES

Kullanılan: 2 11.1%
  • NBA 2K18

Kullanılan: 2 11.1%
  • FM

Kullanılan: 5 27.8%

• Kullanılan toplam oy
    18
Evet bakalim hepsinin 18i yavastan cikiyor gscimbom ailesi (les ifade) olarak neyi benimsiyoruz
NBA2K12 YAZMISIM 18 OLACAK TABIKI

Tabiiki FIFA. Olmazsa NBA. Pes almak paranı çöpe atmaktan başka bir şey değil cidden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fifa. Arkadaşlarla keyifli oluyor. FM'i yalnızca 1 sene oynadım, sonradan pek sarmadı. PES çöp. NBA ilgi alanım dışında.

fifa en ucuz versiyonu turk parasi ile 300 lira. fiyatlar cok yukseldi
+ ps4 online icinde yillik 250 lira
yilda 4,5 tane kontrolde kiriyorum oda bana 1000 tl patliyor.

lan en iyisi birakmak. insAllah almam bu sene

5 ay once sinirden duvara yumruk attim, duvar kirildi. Allahtan annem babam onlar izindeydi yoksa babam ciddi s..... beni
burda bu isler cok pahali, walla inanirmisiniz duvari komple kendim yeniden yaptim sonra alci ile duvar kagidi ve boya ile eskisi gibi oldu.

bu fifa zevkten cok zarar ve sinir ediyo adami haha

Fiyatları yerelleştirmezlerse yakında Türkiyede kimse oyun falan alamaz, 300 lira nedir yav... Referans noktası olması açısından, almanyada asgari ücretin 22 de 1,biz de ise 4 te biri. Ama tabi yanlış anlaşılmasın, çok mutluyuz refah manyağıyız.

5 ay once sinirden duvara yumruk attim, duvar kirildi. Allahtan annem babam onlar izindeydi yoksa babam ciddi s..... beni
burda bu isler cok pahali, walla inanirmisiniz duvari komple kendim yeniden yaptim sonra alci ile duvar kagidi ve boya ile eskisi gibi oldu.

bu fifa zevkten cok zarar ve sinir ediyo adami haha

Aklima antu dan bu yorum geldi :

ya yemin ederim size.

1 kere maç esnasın da tekme attım masaya ayağım incinmişmi ne olmuş.

3 hafta zor yürüdüm.

geçen sinirlendim gençler maçında yumruk attım duvara son anda arkadaşım yastık koydu araya.

koymasa belki elim parçalanacak.

kendimize zarar veriyoruz artık yeter ya yeter be yeter.

çıldırıcaz bu yapılmaz ayıptır.

yazıktır.

günahtır.

ne hale getirdiniz klubu ya ?!

ya yemin ederim size.

3 hafta zor yürüdüm.

geçen sinirlendim gençler maçında yumruk attım duvara son anda arkadaşım yastık koydu araya.

yazıktır.

günahtır.

Ahahaa antu der demez hatirladim mesaji.
Yastik reyis senide unutmadik.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben almam ama kücük kardesim alir her sene, denk geldi mi onunla oynarim. Yoksa ancak ayda yilda bir kere arkadaslar turnuva düzenledi mi orada oynarim.

Ha yurt disinda olmanin bir avantaji var, turnuva yapinca hic kimse Galatasaray'i secmiyor hep ben aliyorum cünkü arkadas grubunda tek türk benim. Bir hiyar daha var ama o Fenerli.

hahaa ciddi futbol bize zarar veriyor, ister fenerli olsun ister galatasarayli.
benim onlarca oyle hikayelerim var, ozelikle musta sarp ve baris ozbek donemlerinde 1 defa telefonu kirdim ve birde kumandayi kirdim. ovunmek icin demiyorum bunlari, sadece aptal bir insan yapar bunu ve bizde yaptik ve yapmaya devam ediyoruz. malesef bu futbolun tutkusu okadar yuksekki ve bazilarimizin adrenalini yuksek ve etkleniyoruz bundan.

ama bizim evin duvari 3cm, turkce ismini bilmiyorum ama bu ic kisim duvar yani agactan ve cimento karisimi gibi birsey. beton olsa suan klavyede rahatca burda yorum yazamazdim

ya yemin ederim size.

3 hafta zor yürüdüm.

yazıktır.

günahtır.

fifa en ucuz versiyonu turk parasi ile 300 lira. fiyatlar cok yukseldi
+ ps4 online icinde yillik 250 lira
yilda 4,5 tane kontrolde kiriyorum oda bana 1000 tl patliyor.

lan en iyisi birakmak. insAllah almam bu sene

Ps4'de ucuza oyun almanın yolu var. Hatta ben çoğu oyunu bedavaya oynadım. Geçen yıl Fifa 17'i de Rus psnden(oyun yine Türkçe) kardeşlik yaparak aldım hemde oyunun çıktığı gün 100 tl'ye denk geldi. Psn plus'a zam geldi evet ama geçen yine onda da indirim vardı 12 aylık 120 tl idi. Single oyunları kardeşlik yaparak alacaksın bitirip tekrar satacaksın zarar sıfır. Fifa gibi oyunlarıda yine kardeşlik yaparak alırsan yarı fiyata kapatırsın

Son düzenleme:
Alper Altun Bu NBA2K18'in puanı neden bu kadar düşük ? Steam'de baya düşük puanı, pay to win falan demişler. Basketbolla pek alakam yok ama bu sene denemek istiyorum, online falan oynamayacağım tek başına oynamak için önerir misin ?

Üst Alt