Oyun İçin Tercihiniz Nedir? PC vs Konsol - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun İçin Tercihiniz Nedir? PC vs Konsol

Oyun için Tercihiniz Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    28
01f.jpg

Fiyat - Performans = Konsol. Topladığım bilgisayarın ekran kartı konsoldan daha pahalı. Ama yıllardan beridir süregelen alışkanlıklarım beni mecburen PC'ye itiyor. Oyun zevki olarak da grafik, rahat oynanabilirlik PC'yi daha mantıklı kılıyor. Sadece Multiplayer oynanabilen oyun satın aldığım için de her oyunu satın almıyorum, bu da ekstra bir avantaja dönüşüyor.

Ps4 ve xbox'ı genelde gaming konusunda beceriksiz kişiler kullanır.

Ve 30-60 fpste oyun oynamak ps cilerin gözünü bozmuyor mu yav?

oyuna göre çok fark eder diyerek politik cevabımı buraya koyuyorum.
  • god of war, uncharted vb. gibi exclusive oyunları pcde olsa bile oynamam. genel itibariye tps oyunları konsolda oynamak çok daha keyifli.
  • fps oyunları ise hayatta konsolda oynayamam. fpsnin köpeğiyiz.
hah şu yönden bakarsak; bazıları zevkli olmasa da pcde her türlü oyunu oynayabilirim ama fps oyunları konsolda asla oynayamam.

Abi 30-50 fps arası gerçekten rahatsız ediyor ya 60 bir nebze

Vallahi God of war veya last of us gibi oyunlarda fps düsüklügü pek rahatsiz edici bulmadim..... ama last of us galiba 60 fps olmasi gerekiyor yanlis hatirlamiyorsam ps4 'de.

Uncharted 4 ekleyim onun yerine. Ha sürekli 60ve üst fps ile oyunlari oynayip sonra 30 fps'e gecis yapsam bir oyunda belki bende rahatsiz olabilirim...bilmiyorum

Üst Alt