Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Baktığım bilgisayarın bugün 4 kez fiyatı değişti.
2 haftadir Amazon'da 2-3 monitör duruyor listemde. Fiyatlari bir kez degisti %2 indirim, digeri de ayni duruyor.

TÜRKIYE'de artik dünyada "Teknolojik" ürün kategorisinden cikip "temel ihtiyaclar" kategorisine giren ürünlerin dolar endeksli bu kadar fiyat dalgalanmasi yasamasi firsatcilik ve ekonomik krizin etikete yansimasi olsa gerek.

8lik pc 9a çıkmış 3.5luk 4.6olmuş 7. 5luk 8. 4olmuş, olmuş da olmuş. arkadaşlarıma aldırdığım pclerin fiyatı ve şimdiki fiyatlarıdır kıyaslama

25-30 değil ama ben şuradan alıyorum

10 Pro kullandın mı peki kanka?

Kronik sorunları var mı?

Ben bir dönem 10 kullanıp tekrar 8.1'e dönmüştüm de.

İlyas nereden alınabilir OEM key o fiyatlara? Önereceğin yer var mı?

ben internet sitesinin birinden aldım

bende zamanında linsansbudur com gibi bir siteden almışım bu tarz keyler tek bir pc de kullanılıyor uzun süre engellenmiyor engellense bile tekrar alırsın ki engellendiğini çok az duydum gidip 800 lira gibi bir fark ödemek yerine 30 lira civarı bir fiyata bunları alıyorsun

5 dakika sonra mail olarak key gelmişti bende etkinleştirdim ve hala kullanıyorum.

burada buldum mesela 25 liraya 10 pro

10 pro oem key 30 40 50 TL her fiyata bulunur ben 2 sene önce 3 tane almıştım tanesi 20 TLydi. Ama bilgisayara format atınca tekrardan yeni key almanız gerekiyor sanırım tek kullanımlık oluyor

Üst Alt