Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Soğutma sorununu nasıl halledeceğim peki?

Laptopla beraber altına koymak için sağlam bir soğutucu almanı tavsiye ederim.

125042590-1-trust_17805_xtream_breeze_notebook_sogutucu.jpg

bu tarz bişey

Genel olarak alacağın laptopun özellikleri güzel ama , sıkıntısız fifa 16 17 falan oynattırır ilerleyen senelerde yolda bırakmaz diye düşünüyorum.

Ram: 8gb
Ekran Kartı: 2GB DDR3 NVIDIA ® GeForce ® GT840M 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ i7-5500U 2.4 GHz Turbo Boost ile 3.0 GHz 4MB Çift Çekirdek

Bu özellikte bir laptop fifa tarzı oyunları oynamak için yeterli midir? Onun dışında iş için klasik basit kullanım olacak.
Bunların dışında başka bir özelliğe bakmak lazım mı, yoksa bunlar yeterli mi?

Ağırlıklı amaç oyunsa işlemciyi düşürerek daha iyi bir ekran kartlı model tercih etmek daha uygun olur.

Ağırlıklı amaç oyunsa işlemciyi düşürerek daha iyi bir ekran kartlı model tercih etmek daha uygun olur.

Baktığım çoğu yerde ekran kartı GT 840M olan cihazlar vardı, bunun dışında bundan daha iyisini göremedim. Asus ve Hp markalarına baktım.

Bütçede 3000Tl yi geçmesin istiyorum. Oyun pcleri var ama onlarında dizaynı çok kötü. Benim için günlük kullanım dışında Fifayı da rahatlıkla açsın dizaynı da kötü olmasın en azından.

Baktığım çoğu yerde ekran kartı GT 840M olan cihazlar vardı, bunun dışında bundan daha iyisini göremedim. Asus ve Hp markalarına baktım.

Bütçede 3000Tl yi geçmesin istiyorum. Oyun pcleri var ama onlarında dizaynı çok kötü. Benim için günlük kullanım dışında Fifayı da rahatlıkla açsın dizaynı da kötü olmasın en azından.

Asus X550JK-XO012D Notebook Seçenekler içinde en uygunu bence. Oyun pcleri dışında ekran kartı iyi bir alternatif yok gibi.

Monster abra a5 v5.1 var bende 3000 geçmesin demişsin, dizaynı da kötü degil. Daha iyisini alamazsın gtx960 m i7 işlemci

Mahmut Yuldakuran
Ne yaptın aldın mı o Casper'i?

Biraz araştırdum bu özellikte bu fiyata başka bir cihaz yok. Ama 2 sıkıntı var 1.si cihazın orjinali 4gb, kasayı açıp yükseltiyorlar. Kasanın açılması kafa bulandırıcı. 2.si ebrar diye bir site ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Asus X550JX 12GB GTX 950M Notebook

Ebrar bilgisayar bu siteden alışveriş yapan, tavsiye eden yada uzak dur diyen var mı?

@Mahmut Yuldakuran
Ne yaptın aldın mı o Casper'i?

Biraz araştırdum bu özellikte bu fiyata başka bir cihaz yok. Ama 2 sıkıntı var 1.si cihazın orjinali 4gb, kasayı açıp yükseltiyorlar. Kasanın açılması kafa bulandırıcı. 2.si ebrar diye bir site ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Asus X550JX 12GB GTX 950M Notebook

Ebrar bilgisayar bu siteden alışveriş yapan, tavsiye eden yada uzak dur diyen var mı?
Dediğim casperı sipariş verdim bugun. bu dediğin asusla ikisinin arasında kalmıştım 2400e casperı aldım.

Sonunda Asus bilgisayarı aldım ama masa üstündeyken mouse sağ tıklayınca 5-6 saniye bekleyip öyle açılıyor bu neden kaynaklanır sizce?

Bir uygulamanın üstüne gelip sağ tıkladığımda hızlı bir şekilde açılıyor sadece masa üstünde bu sorun gerçekleşiyor.

Arkadaşlar bana 1500-2000 lira arası alabileceğim fiyat performans bakımından üst düzey laptop önerebilir misiniz?

Üst Alt