Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Ekli dosyayı görüntüle 106540
Ekli dosyayı görüntüle 106541

böyle bişey çıktı 13k fiyat 2-3k daha düşürmeye bakcam bakayım mantıklı geldi 10-11kya böyle bişey toplarsam daha iyi olur gibi? @Berke Deniz
kasa havalandırması tırt. 550w güç kaynağı yetersiz. rgb olmasın gerekirse aynı paraya ışıksız bulursun 700w. Rami de 2x8 yaptın mı yeter. İstersen anakart ve işlemciden biraz daha kısabilirsin çünkü üst seviye ürün sayılabilir.

Birde windowsa o kadar para vermene gerek yok. 25-30 tl ye oem key satılıyor zaten. Bana yıllardır sorun çıkarmadı.

Ne dersin ahbap?

Bu fiyat aralığında önerebileceğin bir alet var mı? Oyun oynayacağım, 3dsmax, unreal engine, fotoşok falan kullanılacak.
ben anlamam ki
technopattakiler gibi konuşabiliyorum sadece

bunun sdd az dar boğaz yapar değiştir

kasa havalandırması tırt. 550w güç kaynağı yetersiz. rgb olmasın gerekirse aynı paraya ışıksız bulursun 700w. Rami de 2x8 yaptın mı yeter. İstersen anakart ve işlemciden biraz daha kısabilirsin çünkü üst seviye ürün sayılabilir.

Birde windowsa o kadar para vermene gerek yok. 25-30 tl ye oem key satılıyor zaten. Bana yıllardır sorun çıkarmadı.
Öyle yapcam ben de baktım windowsu şimdilik sallayacam rami yükseltcem kasayka psuyu öylesine seçtim ortalama fiyat diye haftaiçi itopyaya gitcem zaten orada kararı veririm. Anakartta 1000 tlye inersem işlemciyide belki r7 5800e çeviririm

Öyle yapcam ben de baktım windowsu şimdilik sallayacam rami yükseltcem kasayka psuyu öylesine seçtim ortalama fiyat diye haftaiçi itopyaya gitcem zaten orada kararı veririm. Anakartta 1000 tlye inersem işlemciyide belki r7 5800e çeviririm
Ya onlar zaten üst seviye ürünler. Biraz daha düşersen işini yine çok rahat görür. Sadece madem 11k-12k'ya çıkacaksın en iyisi olsun diye örnek veriyorum

Oyun yoksa isin icinde windowslu makineler gercekten iyi degiller trackpad klavye sorun macbook almak en mantiklisi oyun varsa tabi kalin kasali agir cihazlara mahkum kaliyorsun ben hic oyun oynamam macbook gibi makinede tanimam

Üst Alt