Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Şu Mining yapıpta piyasanın anasını belleyenlerin taaa hepinizin ABV. Sizin yüzünüzden ekran kartı alamıyorum. İnşallah batarsınız da sokarsınız o ekran kartlarını bir yere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kasa: Msi Mag 100R- 540 TL
Anakart: Msi B460m Pro- 695 TL
SSD: Kingston A2000 500 gb Nvme M2- 470 TL
PSU:Xpg Pylon 650W 80+ - 560 TL
Ram: 2x8 GB Crucial Ballistix RGB CL15 3000mhz- 750 TL
İşlemci: İntel İ5 10400F- 1260 TL

Toplam: 4,275 TL

Bir de şunun yanına GTX 1660 Super olursa tadından yenmez.

Bir de şunun yanına GTX 1660 Super olursa tadından yenmez.
1660 Super yerine güncel piyasa düşünülürse 2060 kovalamak daha mantıklı ve uzun ömürlü olur şu sistem için. DLSS farkı fiyat farkına değecektir ve kullanım süresini uzatacaktır. Türkiye'den alınacaksa İtopya ekran kartlarını sadece hazır sistemler ve mağaza üzerinden stoğa sokuyor. Takip edilirse en azından 2060 yakalanabilir belki. Bütçeye göre 3060 stoğu da kovalanabilir ay sonu. Keşke şu madenciler olmasa ve ülkede fiyatlar sabit olsa. :(

1660 Super yerine güncel piyasa düşünülürse 2060 kovalamak daha mantıklı ve uzun ömürlü olur şu sistem için. DLSS farkı fiyat farkına değecektir ve kullanım süresini uzatacaktır. Türkiye'den alınacaksa İtopya ekran kartlarını sadece hazır sistemler ve mağaza üzerinden stoğa sokuyor. Takip edilirse en azından 2060 yakalanabilir belki. Bütçeye göre 3060 stoğu da kovalanabilir ay sonu. Keşke şu madenciler olmasa ve ülkede fiyatlar sabit olsa. :(
Hocam sana şunu diyebilirim ki hiçbir fark yok. İnan bana değmez fazladan para vermeye. 2070 almadığı sürece 2060 almasını kesinlikle istemem

Hocam sana şunu diyebilirim ki hiçbir fark yok. İnan bana değmez fazladan para vermeye. 2070 almadığı sürece 2060 almasını kesinlikle istemem
DLSS'in çok ciddi bir farkı var. CP2077 gibi sorunlu oyunlarda da çok bariz farkını ortaya koydu zaten. Test ettiğim bir teknoloji, 2060 base performans olarak zaten 1660S & 1660Ti & 2060 arasında kayda değer fark yok ama işin içine DLSS girdiğinde işler çok değişiyor.

Rtx 3050 çıkacak mı onu da bilmiyorum şubat ayında belli olsa da bakayım durumuma.

Üst Alt