Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Speclerini bilmiyorum ama şu an 30K dan fazladır bunu kurmak - hatta parça bile bulamama ihtimali vardır.
Zaten en büyük kalem grafik kartı - resimdekinde ne vardır bilmiyorumda.

Buda benim 2-2.5 sene önce yurtdıından getirdiğim parçalarla kurduğum sistem. ikinci el ilanına parçacı vampirler hariç ilgi az.(8.nesil i7 - ROG Asus1080Ti - 32GB ram)

Ekli dosyayı görüntüle 148938Ekli dosyayı görüntüle 148939

Monitör- Msi G24C4 24 inç 144 Hz 1 ms Curved
Monitör Ambilight
Klavye, Mouse - Msi GK30 set
Mousepad- Antech 80x30 RGB
Kulaklık- Msi GH50 RGB
Kulak Standı
Monitör Askı Aparatı
Polosmart Oyun Kolu 2 adet
USB Çoklayıcı 3lü

Kasa: Msi Mag 100R
2.Anakart: Msi B560 Tomahawk
SSD: Kingston A2000 500 gb Nvme M2
PSU:Xpg Pylon 650W 80+
Ram: 2x8 GB Crucial Ballistix RGB CL15 3000mhz
İşlemci: İntel İ5 10400
HDD: WD Blue 1 TB 64 MB 7200 RPM
6 Adet Cooler Master Halo
1 Adet Msi Fan
Msi Sıvı Soğutucu
Artict 10’lü Fan Adaptörü
Msi Geforce RTX 3060 Ti
Sleeve Kablolar
Seagate 2 TB HDD 7200 RPM

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iyi duruyo fiyatlara baktım da kısa süre önce 12bin civarına 3050 li sistem satıyorlardı. teknobiyotik gamegaraj gibi yerlerde şimdi baktım da şu var uygun fiyatlı

2060 3050den iyi diyorlar

bak buda var

vatandakinin işlemci eski ama ekran kartı daha iyi

bak buda var

Vallaha almadan önce işlemci ile ekran kartının özelliklerini iyi analiz ettir. Ciddi şekilde bu işlerle ugrasanlara danış. Şimdi ekran kartını yüksek model takipda işlemcinin düşük model olduğu durumlarda ekran kartı performansı düşük olabiliyormuş.

bak buda var

kafa kafayaydı diye hatırlıyom performans testleri. attığında iyi kısa sürede değişim isteyemecek sistemler. amd almanı kullandıkları aynı soketten dolayı tercih etmeni isterim intel her işlemcide farklı soket kullanıyo yarın öbürgün değiştirmeye kalktığında anakartı da değiştirmek zorunda kalırsın.
gene tercih senin ilk attığında olabilir bu da. performans sorunu yasamayacağın pc ler sonucta hepsi.

Laptop uretimleri aksayinca benim sipariş de iptal oldu allahtan şirket laptobu var idare ediyorum şimdilik bootcamp çıkmasını Ümit ediyorum Apple silikon İçin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10K ya sattığım PC şu anda 25 k vardır.

bende geçenlerde tüm sistemi sattım

PC - 17.5 k
Webcam + kondenser mikrofon ve mik kolu - 4.5 k

total 22k ama reelde kurmaya kalksam şu an aynı pcyi 30-35 minimum.

ama külfet haline geldiydi kullanmıyordum. hızlı eskiyen teknoloji birde - kullanacak birine verdim gitti.

en son seri ekran kartı (bulursan) zaten 35k -40 k aralığında bakmayı bırakmıştım. insanlık dışı o piyasa.

2 bin 5 yüz teleye alabilceğim sıfır laptop varmı ama son oyunları kaldırsın oynayabiliyim

haber-0-recep-ivedik-3-kacta-baslayacak.jpg

Üst Alt