Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Abiler/kardeşler masaüstü bilgisayarımı elden çıkarmayı düşünüyorum ama fiyatlandırma konusunda yadıma ihtiyacım var. Çok uzak kalmışım bu işlerden. İkinci el piyasasını bilen, yardımcı olabilecek birisi var mı DM atsam?

ho

FEZC1stX0AMI1ea

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dizi,film ve internet kısaca günlük kullanım için tablet almayı düşünüyrum.galaxy tab a8i gözüme kestirdim.bu fiyatlara alabileceğim başka tablet öneriniz var mıdır?

Asus proart laptop siparisim bir turlu gelmeyince iptal etmistim zaten 12. gen islemciler ddr5 ram ve 3070/3080ti gpular da cikinca mantikli da geldi.

simdi asustan bir amiral gemisi siparis ettim biraz tuzlu oldu ama ben genelde bir laptopbu en az 5 hatta 7 sene kullaniyorum o acidan parasini cikartacaktir diye dusunuyorum.

aslinda cok daha mantikli yari fiyatina modeller vardi ama biraz indirim gorunce dayanamayip bastim siparisi

yaklasik 3-4 senedir kisisel bilgisayarim olmadan yasiyordum tum video editlerimi iphone ile yapiyorum bu cok yoruyor gercekten insani ayrica oyunlardan da uzak kaldim.

bakalim siparisim gelirse ufak bir inceleme paylasirim.

bu arada asus vivobook pro 15 oled muhtesem bir cihaz olmus 3070ti de eklenmis modeller arasina acikcasi fiyati ne olur bilmiyorum ama oled ekrani ile hem creator hem gamer cok mantikli geldi bana siddetle oneririrm bekleme imkani olanlara.

diger tavsiyem ise asus roglfow x16

ekran kartindan feragat ederseniz 3050 ti yeterse creator odakli kalem ile gelen

Zenbook Pro 14 Duo OLED (UX8402, 12th Gen Intel) cok sik bir bilgisayar

Üst Alt