Oyun Konsollarına ve Aparatlarına %20 Vergi Eklendi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun Konsollarına ve Aparatlarına %20 Vergi Eklendi!

Ben espri yapmadım. Yandaşların olumsuz gelişmelere karşı yaptıkları savunmaya gönderme yaptım. Zeki adamsın abi anlardın normalde.

Çok komplike adamsın anlayamamışım demek ki. Sen rahatsın tabi oyunla vs işin yok, camış gibi içiyorsun başka bir hobin yok. Cidden üzülüyorum insanlara yazık, keşke sende de biraz empati yeteneği olsaydı, gaddar ve zalımsım.

giphy.gif

giphy.gif

Niye böyle az yapıyolarsa ben olsam yüzde 300 yapardım ne de olsa kimse ses etmiyor.

vezirler huzura çıkmışlar:
- padişahım, hazinede para kalmadı. yeni vergilere ihtiyacımız var
padişah, kavuğunun altından kafasını kaşımış,
- eeee! ne vergisi koyalım?, demiş..
- köprülere adam koyalım, geçenden bir akçe alsınlar! padişah, tamam, demiş. aradan bir süre geçtikten sonra sormuş vezirlerine:
- tepki var mı?
- hiçbir tepki yok!
- iyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın! aradan bir süre geçmiş, padişah:
- var mı şikayet?
- yok! halkının tepkisizliğine kızan padişah, gürlemiş:
- köprülerin ortasına da adam koyun, gelip geçeni becersin! aradan birkaç gün geçmiş, halktan bir tepkinin olmamasına içerleyen padişah, çağırmış vezirlerini,
-halkı dinleyelim hele bir, demiş gitmişler köye, padişah sormuş:
- var mı şikayet? ses yok. padişah tekrar :
-var mı şikayet ? şikayeti olan söylesin! diye gürleyince arkalardan cılız bir ses duyulmuş:
-padişahım, o köprünün ortasındaki adam var ya!..
- eeee!, demiş padişah bir umutla...
- aksamları çok kalabalık oluyor, sıra uzuyor, eve geç kalıyoruz, bir adam daha koysanız...

Ne lan bu herkes bir birine dusman olmus durumda. Vergi zami hangimize hangimize faydasi var? Devlet yine Denize dokecek parayi naber?

Hükümet resmen sistemli bir şekilde laik-seküler tayfadan intikam alıyor. Alkol ve sigara zammı, Netflix ve diğer platformlara denetim-sansür getirilmesi. Son olarak da oyun konsollarına vergi zammı.

Üst Alt