Oyuncu Satamama Sorunsalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyuncu Satamama Sorunsalı

Oncelikle digerlerinin bukadar yuksel ucrete bu kadar kolay satmalarini anlamiyorum. Sike yapiyorlar diyecegim ama bunun hic bir kontrolu denetlemesi yokmu. Bu yarim akillilarin aklina geliyorsa dunyada kara para aklamak isteyen bircok klup kullanirdi ozaman.

Alim satim isleri profesyonel yonetilmesi gerekiyor. Kimse Abdulrahim Albayragin Galatasarayliligina birsey demiyor ama ozellikle alim satimda dogru durust, Avrupada baglantilari olan, bircok yabanci dil konusabilen birisi lazim. Turk olursa daha iyi olur diyecegim sonucta Sikecilerin getirdigi yabancilari gorduk. Klubu batirip gittiler.

Benim nacizane gorusum boyle. Konu ile cok daha ilgili ve bilgisi olan arkadaslar var onlarin fikirlerinide duymak isterim acikcasi. Birde bizim gordugumuzu yonetim nasil gormuyor oda buyuk bir soru isareti...

Ya menajere satistan pay verirsen abdurrahimi bile satar. Ama biz hem yuksek rakama gitsin istiyoruz hem biz satariz yea diyoruz sonra olmuyor bedavaya veriyoruz. Yetkilendir kardesim ahmet bulutu sat diagneyi 15 ustune usti senin de bakalim ne oluyor

Sanki satis konusunda hic aktif olmuyoruz, bir veya iki menajere baglandik onlara da heralde fazla para vermek istemiyoruz, menajerler de transferleri agirdan aliyor daha iyi bir teklif getirmek icin, bunun sayesinde daha fazla para koparacaklar olanda bize oluyor.

Sen gider Diagneye 13 Milyon ödersen ozaman mecburende menajerine da para vermen lazim ki bu oyuncuyu tekrar satsin, varsin 13 milyon olsun veya 10 milyon yeterki gitsin cünkü suan adam 30 gol atarak bir piyasa yapmis, seneye takimda kalir, cok az gol atarsa birdaha birak 10 milyonu 5 milyon bile veren olmaz.

Alicısı az olan adamlara, akla hayale gelmeyen bonservisler ödüyoruz. Diagneye verilen bedel gibi. Bu adama avrupadan kim 15-16 verip alacak cok mrk ediyorum.

Araplarda da sorun varmış. O ihtimalde yok artık sanırım.

Belhandaya bonuslarla 10 milyon avro bayiliyoruz. Hangi avrupa kulubu bu adama 10 verip alir? Max verecekleri rakam 5 ya da 6dır. Ustelik mental sorunları var. Bizden aldigi maasin yarisini avrupada alir herhalde

Üst Alt