Oyuncuların Fizik Gücü Yerlerde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyuncuların Fizik Gücü Yerlerde

Ligde 10. haftayi da geride biraktik, Sampiyonlar Liginde 3 mac yaptik ve goruyorum ki takimin fizik gucu yerlerde. CL de zaten en az kosan takim biziz bu yetmezmis gibi kendi ligimizde oyuncularin ayakta duracak hali yok ve surekli sakat veriyoruz. Her hafta bir oyuncu sakatlanir mi bir takimda?

Bu fiziksel bitiklik neden kaynaklaniyor? Bu takimi Terim iyi calistirmiyor mu? Bir takim ligin basindan beri bu sorunu nasil cozemez? Simdi bunu forvet transferine baglayanlar da olacaktir, bir transfer olmadi diye mi takim bu kadar bitik? Ben bu maca kadar hocayi elestirmek istemedim ve bekledim ama artik sabir kalmadi malesef.

Mustafa Cengiz veya Abdurrahim gidip de oyunculari maca hazirlayacak degil tabi. Onlarin da baska kabahatlari var elbet ama sonucta bu takimi antrenmanlarda iyi calistirmasi gereken de hoca ve ekibidir. Hoca o yuzden bu konuda gayet elestirebilir ve elestirilmelidir zaten. Ben daha ligin basindan beri bu kadar aciz ve gucsuz bir Galatasaray'i hatirlamiyorum. Hic bir macta ustunluk kuramiyoruz bu yuzden.

Antrenman degıl dogum günü kutlama mekanı her gün dogum günü kutlanıyor ciddiyetsiz bi ortam hoca maclara bıle bakmıyor zaten yardımcılarına izletiyor rakipleri herkes kendı kafasına göre.

en kotu durum o
fizik kotu oldugu muddetce guardiola da gelse top oynayamayiz ki port macindan beri takim rezil

Reisi çok arıyoruz ne yazık ki
scott-piri-galatasaray-dan-ayrildi-iddiasi-5148402_300.jpg

fatih terim antrenmanlarda okey falan oynattiriyor herhalde bunlar ayakta dururken bile sakatlaniyor demekki paso oturuyorlar

Mevcut kadronun Sampiyonlar Ligi icin yetersiz oldugu acikca ortaya cikti ama oyuncularin bu kadar gucsuz olmalari hala aklim almiyor. Tamam oyuncular da bu aralar moralmen cokmus de olabilir ama mucadele edememeleri sirf bununla aciklanamaz.

Üst Alt