Oz (1997-2003) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oz (1997-2003)

Cevap: Oz (1997-2003)

Beyler sağlam bir torrent linki olan varsa verebilirmi, buradaki torrent çok yavaş.

Hacı pek aktif değil bunun torrentleri, ben de ıkına ıkına indirmiştim.

Dizi son sezonu dışında çok sağlam. Hafif açık eşcinsellikler haricinde rahatsız eden sahneleri de yok, zevkle izledim. Oyunculuk, senaryo, herşey güzel bu dizide.

hafif gaelik demeyelim baya agir sahneler var ornegin schillingerla winthropun les sahnesi gibi

bol bol pipi de goruyorsunuz dikkat. cogunda sorun yok da bazi abileri gorunce kendimden utaniyorum :Z5:

torrenti de tpb'den sezon sezon indirin. tum sezonlarda trafik var

hafif gaelik demeyelim baya agir sahneler var ornegin schillingerla winthropun les sahnesi gibi

bol bol pipi de goruyorsunuz dikkat. cogunda sorun yok da bazi abileri gorunce kendimden utaniyorum :Z5:

torrenti de tpb'den sezon sezon indirin. tum sezonlarda trafik var

Hoyt mu ne, bir motorcu vardı, o bir garipti hakkaten. Zencilerden bekliyorsun da özbeöz beyazlardan da öylesi çıkınca insan hayal kırıklığına uğruyor.

Schllinger soyunmaya yanaşmayan nadir aktörlerden neyse ki. Dediğin sahneyi hatılıyorum, çok daha pis de olabilirdi, Schllinger'i oynayan adam razı olsaydı. Verilmiş sadakamız varmış.

reis adam soyunsa bile ondan fazlasini gostermezlerdi. iyi ki de gostermemisler. adam bildigin mayonez yiyor

diger konuya gelince hoyttan adam olmaz. galiba robson beni uzmustu. kara tenli renkdaslardan da hughes. geri kalan tedirgin etmedi beni, rahatca izledim

reis adam soyunsa bile ondan fazlasini gostermezlerdi. iyi ki de gostermemisler. adam bildigin mayonez yiyor

diger konuya gelince hoyttan adam olmaz. galiba robson beni uzmustu. kara tenli renkdaslardan da hughes. geri kalan tedirgin etmedi beni, rahatca izledim

Robson görünmüyordu galiba hacı, zaten Toby kopardıydı onu...Büyük O'Reily olabilir senin dediğin...Öhmm neyse, yok mu başka konu!? :D

hayir reus net hatirliyorum

keller ve o'reilly cocuk kalmislar. robson iddialiydi. hem de dusun yarisi :Z5:

:yenieek: bu konu bizi bozmaz :yenieek:

oz boyz

Hmm bi daha ki izlemede teyit ederim o zaman :D Karışmış olabilir benim hafıza, fazla organ vardı dizide, izleyeyi de oldu baya..

Aşırı alakasız olmakla beraber OZ'u sevenlere Sopranos da tavsiye edilir. İzleyin, sevmezseniz gelin söyleyin.

Ilk 5 bolumunu izledim, cok guzel bir dizi. Severim boyle hapishane dizilerini/filmlerini falan.

Final'i vasatti bence. Son sahne fena degildi, final icin yine biraz uygundu ama geriye kalan sahneler pekte guzel degildi. Ben acikcasi bastan sona kadar heyecan dolu bir bolum beklerken siradan bir bolummus gibi final yapmislar. Vali'nin indirilmis olmamasi kotu olmus, finalde oyle birsey bekliyordum.

Sayit'in oldurulme sebebi falan cok sacmaydi. Birde muslumanlari anlatmaya calismislar ama bazi bilgiler yanlisti. Birde Sayit bi ara donuyla namaz kiliyordu falan bunlar yanlis seyler ama yine de taktir etmek gerekir yapimcilari.

Augustuss Hill'in olmesi de iyi olmamis. Her dizi'de/film'de oldugu gibi bu dizi'de de iyi olmayan sahneler vardi ama genel olarak guzel bir diziydi. Sadece cok acik sacik sahneler vardi, onlar hic olmamis.

Sevdigim kisilere gelince, Tim McManus - Rahibe Peter Marie - Sayit - Tobias Beecher - Schibetta - Doni Ortolani - (malesef ilk bolumde ölmüstu yanlis hatirlamiyorsam, o hic olmamis zaten) - Omar White -Miguel Alvarez - Ryan O Reilly (Doni'den dolayi ilk basta onu sevmemistim ama sonra sevmeye basladim). Aklima gelenler bunlar, baskalari da var ama en cok sevdiklerim bunlar.

artık o da bir kareem saidci ------>>>>>> @Şükrü ERDEN
asalumun alaykum my brother

As-Salaam-Alaikum my brother

hqdefault.jpg

Üst Alt