Oz büyücüsü ile son 1... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oz büyücüsü ile son 1...

Cevap: Oz büyücüsü ile son 1...

Güle Güle büyücü.. Seni unutmayacağız.. Umarım senin gibi örnek futbolcularla dolar her zaman kulübümüz.

B_075983d897cb94cbd37a8a4b1ae1bbc8.jpg

harry..harry kewell.... :)

yolun açık olsun bakalım keşke 35ine kadar oynayabilseydi çok erken düştü güçten MLS gibi liglerde oynayabilir artık anca...

Yolun açık olsun demiyorum Harry Kewell'a..

Hoşgeldin Harry Kewell...

Taraftarın kalbine hoşgeldin. Hiçbiryere gitmiyorsun hep bizimlesin Harry..

Haldun Ustunel'in bir transferi daha boylece gidiyor.Ya kariyeri sakatlikla gecmis Kewell, Baros gibi adamlari getirdi ya Lincoln, Jo, Elano gibi takima adapte olmasi mumukun olmayacak karakterdeki adamlari. Boylece transfer sihirbazi lakabini kazandi.

bye.gif

güle güle kewell efendii yeter bize çektirdiklerin ne gol atabiliyorsun ne bi işe yarıyorsun kaleyi bile tuturamıyorsun artık yaşlandın kabul et...

yaşlılar yurdunun halı saha takımında oyna gooo kewell efendi gooo hALI SAMİYENE..

senin için dua edecem evlatt...

En azından bir veda maçı olsaydı, böyle kuru kuru, sessiz sedasız hiç olmadı hiç.

bye.gif

güle güle kewell efendii yeter bize çektirdiklerin ne gol atabiliyorsun ne bi işe yarıyorsun kaleyi bile tuturamıyorsun artık yaşlandın kabul et...

yaşlılar yurdunun halı saha takımında oyna gooo kewell efendi gooo hALI SAMİYENE..

senin için dua edecem evlatt...

Yazarın beyin ölümü gerçekleşmiş.

şu santra vuruşunua yapan adamların ikisi de bizde :) (2005 şampiyonlar ligi finali-istanbul)

biri gidiyor, öbürü de gidiyor gibi.

baros+kewell.jpg

Bu adamın Üzülmez gibi bir suratı olsaydı bu kadar sevilmezdi

Normal birşey zaten bu.Yaşadığımız hayatın görünmeyen kurallarından biridir.

Çirkin bir insan hiçbirzaman "normal" insanların yaptıklarını yapınca olumlu sonuç almaz.

Bu arada Kewell'a bir veda yapamamamız beni çok üzdü ya. :(

Yolun açık olsun Keweooooooooolllllll!

Normal birşey zaten bu.Yaşadığımız hayatın görünmeyen kurallarından biridir.

Çirkin bir insan hiçbirzaman "normal" insanların yaptıklarını yapınca olumlu sonuç almaz.

Bu arada Kewell'a bir veda yapamamamız beni çok üzdü ya. :(

Yolun açık olsun Keweooooooooolllllll!

Ben de onu diyorum.

Üst Alt