Ozan Kabak Monaco'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak Monaco'da

telles+ozan bu foruma göre topcu degil zaten. sallamadiklari kimse yok. fernando, nagatomo ve mariano gibi cöpler sürekli belli kesim tarafindan övülürken böyle genc oyuncular sirf takimdan ayrildi diye bok atiliyor.

Yav Monaco bu sezondan önce 5 sene arka arkaya ilk 3 girmis takim.

Bu sezon iyi oyuncularini satip yerlerini iyi dolduramadilar diye döküldüler. Iyi transfer dönemi gecirirlerse rahat ilk 5e girerler

Bein haberinden sonra senin paylaştıklarına mesaj yazmayacağım kardeş.

Çok hızlı yalanlanıyor, yaptığımız tatavayla kalıyoruz

Öptüm

Almanya'da kalsın isterdim ama düzenli oynama garantisi varsa Monaco da bozmaz. Zaten burada kalıcı olma hedefi olduğunu düşünmüyorum. Üst liglere zıplamak için Monaco da bir seçenek olabilir. Takip edilen bir kulüp.

İnsanlar çok cahil ve balık hafızalı . Monaco'nun son 5 yılda cikarttigi oyunculara bir bakin sonra yorum yapin . Bir takim bir sene kotu gecirdi diye çöp deniyor çok komik . Futbol odakli bir forumda futboldan bu kadar az anlayan insanin bir araya gelmesi olacak iş değil .

5% yanlis.

0,25 % (12. – 15. Yas arasi) ve 0,5 % (16. – 23. Yas arasi) her takimda gecirdigi sezon.

2012 den 2015e kadar 0,75%. 16-18 arasida 1,5 % yapar. Toplam 2,25 dir veya 2019im basimda gitti diye 2,75 de olabilir.

Üst Alt