Ozan Kabak Noktayı Koydu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5c29a921ae298b72e90380c2

Galatasaray'da gösterdiği başarılı performansla Avrupa devlerinin transfer listesine giren Ozan Kabak için harekete geçen ilk kulüp Inter oldu.

İtalyan ekibi, genç futbolcunun menajeriyle temasa geçerek, sözleşmede yer alan 7.5 milyon Euro’luk serbest kalma bedelini ödemeye hazır olduğunu bildirdi.

Ancak Ozan Kabak, altyapısından yetiştiği Galatasaray’a duyduğu büyük sevgiyi ve vefayı ispat eden bir yanıt verdi.

Genç stoper ve menajeri, “Galatasaray Kulübü’nün onayı olmadan ve istekleri yerine getirilmeden bu teklife olumlu yanıt veremeyiz. Öncelikle Galatasaray Yönetim Kurulu’ndan izin alacağız. Eğer onlar izin verirse sizinle masaya oturup görüşebiliriz” cevabını verdi.

Sözleşmesindeki madde gereği Inter’e transferi mümkün olmasına rağmen, “Galatasaray’ın izni olmadan hiçbir yere gitmem” diyen Ozan Kabak’ın bu tavrı sarı kırmızılı yönetim tarafından takdirle karşılandı. Avrupa’dan birçok kulübün yakın takibe aldığı 18 yaşındaki defans oyuncusunun önümüzdeki hafta teknik direktör Fatih Terim’le bu konuda bir görüşme yaparak, kariyerine yön vereceği belirtildi.

Ozan Kabak’tan gelen bu cevabın ardından beklemeye geçen Inter, halen İtalya 1. Ligi’nde 3. sırada yer alıyor. Mavi siyahlı kulübün toplam kadro değeri 567 milyon Euro.

100 milyon Euro fiyat biçilen Arjantinli golcü Mauro Icardi’yi de kadrosunda barındıran İtalyan kulübünün savunmasında, 60 milyon Euro’luk Hırvat Milan Skriniar, 45 milyon Euro’luk Hollandalı Stefan de Vrij, 25 milyon Euro’luk Sime Vrsaljko ve 14 milyon Euro’luk Kwadwo Asamoah yer alıyor.

Spor Toto Süper Lig’de ilk yarının sona ermesinin ardından tatile çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, halen Amerika Birleşik Devletleri’nde dinleniyor.

Eşi ve torunlarıyla Miami kentinde ilk yarının yorgunluğunu atan tecrübeli çalıştırıcı, 2 Ocak Çarşamba günü İstanbul’a dönecek. Galatasaray Yönetim Kurulu, birçok konuda karar vermek için Terim’in dönüşünü bekliyor.

Sarı kırmızılı yöneticiler önümüzdeki hafta içinde Terim’le bir toplantı yapıp, Garry Rodrigues ve Ozan Kabak’a yurt dışından gelen teklifler konusundaki görüşlerini soracak. Ayrıca, transfer listesinde yer alan oyuncularla yapılan görüşmeler hakkında da bilgi verilecek.

Hürriyet

Hissiyatim , once her sey bizim istedigimiz gibi olacak , ozan kalacak , madde kaldirilacak

Ama sonra bu oyuncudan 7,5 bile kazanamayacagiz

Olaylari dogal akisindan ayirdiginiz zaman aleyhte sonuc dogurmasi muhtemeldir

Kısacası “ya şimdi seve seve verirsiniz, yoksa önümüzdeki sezon sonu bedavaya giderim” diyor Ozan. Sözleşme revize durumuna yanaşmıyor anladığım kadarıyla.

Ozan’da böyle bir mantık varsa şuan ayrılmasına izin vermek en mantıklısı. 7.5m€’dan olmayalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunlar hikaye haberler böyle dedi şöyle dedi vb hiçbirşey ifade etmiyor yeni sözleşme imzalamadıkdan sonra

Eşi ve torunlarıyla Miami kentinde ilk yarının yorgunluğunu atan tecrübeli çalıştırıcı, 2 Ocak Çarşamba günü İstanbul’a dönecek. Galatasaray Yönetim Kurulu, birçok konuda karar vermek için Terim’in dönüşünü bekliyor.

Ortalık yangın yeri.. Ve hocamız Amerikalarda keyif yapıyor.. Tabii ilk yarıda çok yoruldu. 10 maç tribunden maç izlemek çok yorucu birsey.. Hey yarabbim yaa.. Nereden tutsan elinde kalıyor.
Serdar hocayı bekliyor. Ozan konusu hocayı bekliyor. Transferler hocayı bekliyor. Koskoca Galatasaray kulubu Yonetim Kurulu hocayı bekliyor.. Yaaa sabır..

Intere ya da Man City'ye falan gitse bile oradan oraya kiralanir. Ne Inter de de City bunu ilk 11 oyuncusu yapmaz.
Ondan sonra da en gec iki ya da üc sene sonra ya fb ya da bjk'ye gider.

Bu saatten sonra bizde kalsa bile kafasi bu transfer meselesi ile karistigi icin bizim de bir isimize yarayacagini hic sanmiyorum.
O yüzden bence yol verelim, nereye gidiyorsa gitsin menajeri ile beraber.

Ortalık yangın yeri.. Ve hocamız Amerikalarda keyif yapıyor.. Tabii ilk yarıda çok yoruldu. 10 maç tribunden maç izlemek çok yorucu birsey.. Hey yarabbim yaa.. Nereden tutsan elinde kalıyor.
Serdar hocayı bekliyor. Ozan konusu hocayı bekliyor. Transferler hocayı bekliyor. Koskoca Galatasaray kulubu Yonetim Kurulu hocayı bekliyor.. Yaaa sabır..

Takımı siz çalıştırdınız galiba hoca cezalıyken? Abi eleştirelim de adamların 1 haftalık tatilini de eleştirmeyelim yahu. Sanki telefonu kapadı kimse ulaşamıyor. Yüz yüze görüşeceği Serdar Aziz dışında hocalık bir iş yok şu an. Kalan her şey bir telefona bakıyor.

Takımı siz çalıştırdınız galiba hoca cezalıyken? Abi eleştirelim de adamların 1 haftalık tatilini de eleştirmeyelim yahu. Sanki telefonu kapadı kimse ulaşamıyor. Yüz yüze görüşeceği Serdar Aziz dışında hocalık bir iş yok şu an. Kalan her şey bir telefona bakıyor.

Bu konu eleştirilmeyecekse hangi konu eleştirilecek? Sampiyonluk için az da olsa sansımız varken hocanın Florya da nobet tutması gerekir. Yukardaki yazıda Yonetim Kurulu nun FT yi beklediği yazıyor. Sen hala hocanın bu hareketine kılıf bulmaya calışıyorsun.

Abdurrahim "çok yoruldum, 1 gun uyuyacagım" dedi diye milletin agzına sakız oldu. Alay edenler, hakaret edenler.. Hoca da işini yapsın. Takımı sampiyon yapsın. Sonra istediği kadar, istediği yerde tatil yapsın. Ama şimdi degil. Bu hareketi çok yanlış..

Bu konu eleştirilmeyecekse hangi konu eleştirilecek? Sampiyonluk için az da olsa sansımız varken hocanın Florya da nobet tutması gerekir. Yukardaki yazıda Yonetim Kurulu nun FT yi beklediği yazıyor. Sen hala hocanın bu hareketine kılıf bulmaya calışıyorsun.

Abdurrahim "çok yoruldum, 1 gun uyuyacagım" dedi diye milletin agzına sakız oldu. Alay edenler, hakaret edenler.. Hoca da işini yapsın. Takımı sampiyon yapsın. Sonra istediği kadar, istediği yerde tatil yapsın. Ama şimdi degil. Bu hareketi çok yanlış..

Ne kılıfı hocam? 10 maç cezayla ilgili bir şey dedim mi? 10 maçlık hareket değil ama yine de TFF'ye bu malzemeyi verdiği için eleştirilir. Benim takıldığım mevzu tatil eleştirisi. Bu adam da insan. Bir hafta kafa dinleyip iki torun sevsin yani. 2 gün sonra Florya'dalar.

Ne kılıfı hocam? 10 maç cezayla ilgili bir şey dedim mi? 10 maçlık hareket değil ama yine de TFF'ye bu malzemeyi verdiği için eleştirilir. Benim takıldığım mevzu tatil eleştirisi. Bu adam da insan. Bir hafta kafa dinleyip iki torun sevsin yani. 2 gün sonra Florya'dalar.
Ben de tatil konusunu eleştiriyorum zaten. Su an tatil yapılacak zaman degil. Takımın bircok problemi varken Istanbulda olması gerekirdi. Neyse..

Üst Alt