Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta!

1547736624382.png

Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcu Ozan Muhammed Kabak’ın VFB Stuttgart’a transfer olduğunu Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Profesyonel futbolcumuz Ozan Muhammed Kabak'ın transferi konusunda VfB Stuttgart 1893 AG kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre VfB Stuttgart 1893 AG Kulübü Şirketimize 11.000.000 Euro transfer bedeli ödeyecektir."

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Tabi ki pay yok beceriksiz herifler %10 bile koymamış..

Gerçi bu yönetimin 7.5 maddesi varken 11e satması bile mucize haksızlık etmişim

12 deniyordu 11'e gitmiş. Zaten basında bizle ilgili haberlerde biri giderken en düşük bonservis bedeline inanacaksin biri gelirken de en yüksek olana.

Normal payı geçtim bari kardan pay koydurtsaydınız becereksizler

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mallar %5 pay bile ekletememis. Oynadigi 50.mactan sonra 500 bin euro falan ödeselerdi lan. FM'de bile bu kadar kötü satmiyorum ben genc oyuncuyu. 100 bin degeri olan cocugu 500 bine okutup 1 milyon euroya geri alma opsiyonu bile koydurttum cogu zaman.

7.5 a gitmediğine mi sevinsem 11'e gittiğine mi üzülsem . Umarım çok başarılı olur Ozan . Biraz beynimizi çalıştırırsak Ozan ve Garry'den gelen parayla ki 4 milyonu gitti kaldı 16 milyon . 2 forvet 1 stoper çok rahat alırız .Ozan'ın ileride top 20 stoper arasında olacağını tahmin ediyorum umarım yanılmam daha da başarılı olur .

En azından bir sonraki satışından cebimizden para çıkmıyor. Onu bile yapabilirdi bu çapsızlar.
Bunlardan forvet transferini bekliyoruz bide.

7,5m ye de gidebilirdi..

bizimkiler şey demiş olabilir.

Apo: 7,5m ve sonraki satıştan %25 ?
Stut: hımm
Apo: %15 ?
Stut: 11 vereyim ama sonraki satış yok?
Apo: (vay enayi) peki tamam..

Üst Alt