Ozan Kabak Schalke'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak Schalke'de

Bildergebnis für fatih terim gif

Adam Bundesliga'da oynuyor yav. Gittiği takımın da bizi her iki şampiyonlar ligi maçında ne hallere soktuğunu gördük.

Orası belki öyle de ben gene üzüldüm yav. Futbolda vefa diye bir şey kalmadı herhalde. Kaptan olur dediğim Serdar Aziz fenerbahçe formasıyla öpüşüyor, Garry Fenerbahçe'yle flört ediyor, Ozan sanki düşmanmış gibi kendini yetiştiren kulüpten kaçarak gidiyor.

Orası belki öyle de ben gene üzüldüm yav. Futbolda vefa diye bir şey kalmadı herhalde. Kaptan olur dediğim Serdar Aziz fenerbahçe formasıyla öpüşüyor, Garry Fenerbahçe'yle flört ediyor, Ozan sanki düşmanmış gibi kendini yetiştiren kulüpten kaçarak gidiyor.
Diğerleri için söz etmeye gerek yok, para için yapıyorlar hamlelerini. Ozan'ın kaçarak gittiğini düşünmüyorum. Öyle bir durum olsa 11 değil 7,5 milyon kazanmış olurduk satışından. Vakti zamanında Arda da gitmiyorum dedi ama gitti. Büyük çoğunluk da Avrupa'ya gitmesine sevindik. Çocuk idealleri peşinden gidiyor ve görüyoruz ki bunun da arkasında duruyor, yoksa şu Atınç gibi geri dönerdi.

Bence bu transferin asıl sebebi Bundesliga'da oynadığı futbol değil bizdeyken Schalke'ye karşı tek başına savaş verdiği maçtı

Ronaldo-Sporting-ManU üçgeni gibi bir üçgen

Üst Alt