Ozan Kabak, Serie A Deviyle Görüşecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak, Serie A Deviyle Görüşecek

Demiştim karaktersiz diye... Gideceksen git beş para etmez futbolcusun. fundamentalin zayıf sırf şampiyonlar ligi oynadın diye ecnebiler bir şey sanıyor taraftar da sana sahip çıktı insan sarrafı olmadıklarından. Maicon senden 10 kat daha iyi. Hem para kazanırız hem de enes ünal denen topik gibi yok olmanı keyifle izleriz. GALATASARAY KİN'DİR!!!

Lol. Çık dışarı hava al biraz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Demiştim karaktersiz diye... Gideceksen git beş para etmez futbolcusun. fundamentalin zayıf sırf şampiyonlar ligi oynadın diye ecnebiler bir şey sanıyor taraftar da sana sahip çıktı insan sarrafı olmadıklarından. Maicon senden 10 kat daha iyi. Hem para kazanırız hem de enes ünal denen topik gibi yok olmanı keyifle izleriz. GALATASARAY KİN'DİR!!!
Nerden anladin karaktersiz olduğunu

Galatasaray Düşmanlarının .........

Ya nerden biliyoruz adamin sozlesmede iyilestirme olursa kalirim demedigini. Akil mantik almiyor benim.

Altyapindan oyuncu yetistireceksin ve oyuncuya tamam istedigin kulube gitmene izin verecegiz ama silu fesih maddesini kaldiralim diyeceksin adam kabul etmeyecek ya burada cok fena mattik hatasi var. Elin misirlisinin 5 milyon fesih bedeli varken kaldirilmasina izin veriyor bizim oz evladimiz vermiyor. Yonetim satmak istiyor isin ozu altyapidan cikan adam icin 7.5 iyi gözuyle bakiyorlar herhangi bir oyuncu icinde 7.5 iyi gozuyle bakiyorlar bunada eminim.

Nerden anladin karaktersiz olduğunu

1.si sürekli taraftarın hoşuna gidecek paylaşımlar da bulunması

2.si şirin gözükmeye çalışarak yaptırdığı penaltıları gizlemeye çalışması

3.si naif gözüken ama hemen arkasında ne yattığı belli olan söylemlere girmesi (fen lisesi v.s.)

4.sü Semih Kaya ile arasının iyi olması ve aynı menajere sahip olmaları

5.si arkadaşları sözleşme imzalarken bu karaktersizin imzalamaması

6.sı fatih hocayla görüştükten sonra bile müphem ve muğlak durumlara mahal vermesi

ulan dün ... bugün koktun züppe gideceksin buradan... sonra da sönüp gideceksin...

1.si sürekli taraftarın hoşuna gidecek paylaşımlar da bulunması

2.si şirin gözükmeye çalışarak yaptırdığı penaltıları gizlemeye çalışması

3.si naif gözüken ama hemen arkasında ne yattığı belli olan söylemlere girmesi (fen lisesi v.s.)

4.sü Semih Kaya ile arasının iyi olması ve aynı menajere sahip olmaları

5.si arkadaşları sözleşme imzalarken bu karaktersizin imzalamaması

6.sı fatih hocayla görüştükten sonra bile müphem ve muğlak durumlara mahal vermesi

ulan dün ... bugün koktun züppe gideceksin buradan... sonra da sönüp gideceksin...
Bunlar hepsi içi boş şeyler bir adamın gitmek istemesi kadar doğal birşey yok Galatasaray altyapısında oynayan birinin Galatasaray li olmasını da gerek yok

Bunlar hepsi içi boş şeyler bir adamın gitmek istemesi kadar doğal birşey yok Galatasaray altyapısında oynayan birinin Galatasaray li olmasını da gerek yok

Hah işte dur orada üstat güzel demek ki galatasaraylı değil... O zaman berbat futbolculuğunu bizim oğla kisvesi altında gizlemeyecek. Fundamentali kötü, tek hamleli, kazma, penaltı yaptırıp duruyor, fiziği yetersiz... Eee galatasaraylı da değilse neden bu sahiplenme... İlk fırsatta da bizi sattı hala daha satış peşinde... Galatasaraya değil de paraya sadıksa defolsun gitsin... Kariyeri anında bitecek biz çok gördük böyle züppe... Sen hiçbirşeysin Galatasaray herşey... Sanki bana popescu... Bizim sana değil senin bize ihtiyacın var karaktersiz ozan...

Lol mü :) sen dışarıdaysan az biraz semt dolaş arterlerden çık da kelam öğren üstat hürmetler... varsa fikrin söyle yoksa gölge etme

İşin gücün nefret kusmak. 18 yaşında çocuk karşındaki. Sen kimsin de başkalarına böyle ucuz ucuz laf atıyorsun? Gitmek isteyen gider, adamın kendi kararı. Umarım bize güzel bir para kazandırıp güzel güzel yerlere gidip harika işler yapar. Hiçbir zorunluluğu yok kalmak gibi burada.

Kalmasını ve takımla özdeşlemesini ben de isterim ama olmuyorsa da bok atmanın lüzumu yok.

Ozanın piyasası vardı futbol piyasasında zaten daha öncesinde de.

Ümit milli takımı piyasa yaptı çocuk ciddi anlamda zamanında. Şampiyonlar ligi de extrası ve onaylaması oldu işte

Tettehe ye 9 milyon satin alma opsiyonu önerdigimiz an zaten belliydi Ozanin yazin gidecegi. Ozandan gelecek olan parayi simdiden planliyorlardi bence.

İşin gücün nefret kusmak. 18 yaşında çocuk karşındaki. Sen kimsin de başkalarına böyle ucuz ucuz laf atıyorsun? Gitmek isteyen gider, adamın kendi kararı. Umarım bize güzel bir para kazandırıp güzel güzel yerlere gidip harika işler yapar. Hiçbir zorunluluğu yok kalmak gibi burada.

Kalmasını ve takımla özdeşlemesini ben de isterim ama olmuyorsa da bok atmanın lüzumu yok.
Ben zaten önceden de beğenmiyordum haklı çıktım onca post attım yani ayrılmak istediği için kin kusan yok. Ona bakarsan Sabriye neden 19 yaşında sahip çıkmıyordunuz??? bırakalım riyakarlığı da gerçeklere bakalımç. galatasaraylı olmayan biri haram yiyor. Kendisi beş para etmez bir top tepici sırf galatasaraylı diye ve mEcburiyetten oynadı hemen her maç da skora menfi yönde etki etti. Ozan Kabak kesinlikle satılmalı zira foyası meydana çıkmadan satalım böyle çok sabi sübyan geldi geçti...

Hem galatasaray sayesinde hayatını kurtaracaksın hem vasat olacaksın hem de bizi satıp bir de üstüne destek alacaksın yok öyle yağma pişman olacak aynı arda gibi psiklolojisi bozulacak. Dünyanın her yerinde böyledir bu iş az biraz kültürlenin iskoçya-portekiz-arjanti-italya-yugoslavya hatta almanya gibi çok medeni görülen ülkelerde bile görülür bu durum.

Futbol ülkesiysen ayağıı denk alacaksın bir futbolcu olarak yoksa ayağın kaydığında ağlayanın olmaz. Ben dürüstüm dün ardaya övgü düzenler gibi riyakarca bugün yermiyorum. O gün de kendisinden nefret ederdim şimdi de niye biliyor musun renktaş; GALATASARAY KİN'DİR!!!

Üst Alt