Ozan Kabak'ın Bonservisi Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'ın Bonservisi Belli Oldu!

Dünya yıldızı potansiyeli olsa bu zamana kadar sende kalmazdı o adam. Hayatında 20ye adam mı sattında 25'e 18 yaşında çocuğu satacaksın?

Her lafın foruma ve yönetime laf atmak, iyice sıkmaya başladın, edebinle duracaksan dur senin saygısızlıklarını çekmek zorunda değil kimse.

Mesajda bir saygısızlık yok hayırdır neye patladın? Çok değil geçen sene ndiaye 18 e gitti. Ve evet bu çocuk dünya yıldızı olacak geçin bu o olsaydı sende olmazdı gibi klişe laflarını son olarak saygıyı senden öğrenecek değilim. Burdaki herkes insan bir ayrımcılık yok. İstemeyen engeller bu kadar basit.

Ozan hakkında ne düşünüyorsun Kerim?

Değerlendirmek için hala erken bence çünkü iyi bir takımda oynama şansı bulamadı, onun dışında da defansımız hep sıkıntılı ve sürekli gol yiyoruz, bu şartlarda değerlendirmek çok doğru olmaz gibi.

Yine de ilk izlenimim özellikle bire birde çalım yememesi büyük bir artı, kafa toplarını alma konusunda kendisini geliştirmeli, en önemlisi arada kalan toplarda sürekli faul yapma potansiyeli var bu konuda olgunlaşması lazım, 20-25 gibi bedellere satabileceğimize pek ihtimal vermiyorum ama.

Adım kadar eminim şimdi 20 mil. € diye haberler çıkacak 7-8 mil. € 'ya satacaklar daha önce çok gördüm ben bu filmi

O yüzden kesinlikle kesinlikle karşıyım satılmasına. 18 yaşında yav çocuk daha yeni sözleşme imzala 3 sene oynat 21 yaşında sat hem biz kazanalım hem Ozan kazansın ...

Adım kadar eminim şimdi 20 mil. € diye haberler çıkacak 7-8 mil. € 'ya satacaklar daha önce çok gördüm ben bu filmi

O yüzden kesinlikle kesinlikle karşıyım satılmasına. 18 yaşında yav çocuk daha yeni sözleşme imzala 3 sene oynat 21 yaşında sat hem biz kazanalım hem Ozan kazansın ...
Ya düşüşe gecerse renkdas. Bizde satilmayipda düşüşe geçen oyuncu profillerinin emsali oldukca fazla biliyorsun.
Aklima ilk gelenler Semih,Burak ve Garry

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu tslden adami kac paraya satacaksiniz. Max edecegi 10m euro civari guzel para hic kazanamamaktan iyidir.semihe emre colaga da aynisini diyorduk gorduk. Oyuncu satmaya acik hale gelmemiz lazim

Ya düşüşe gecerse renkdas. Bizde satilmayipda düşüşe geçen oyuncu profillerinin emsali oldukca fazla biliyorsun.
Aklima ilk gelenler Semih,Burak ve Garry

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Semih-Burak 'la çok çok farklı Ozan Kabak reis benim gözümde. Semih gerçekten iyi performans gösteriyordu ama kaçak güreşiyordu Ujfa 'nın onun arkasını toplamasını bekliyordu, ama Ozan 'ın öyle bir şansı yok çocuk tam aksine Maicon 'un Serdar 'ın arkasını toplamakla uğraşıyor

Burak-Rodrigues filan 27-28 yaşına kadar hiçbir şey oynamamış 1-2 sezonluk parlamış potansiyeli belli futbolcular. O dönem de Burak 'ın satılmasını da istiyordum geçen sene Rodrigues 'in satılmasını da çünkü bu adamların sürekli aynı performansı gösteremeyeceği barizdi. Ama Ozan Kabak farklı reis. Çocuk da inanılmaz özellikler var bire birde kaldığı zaman çoğu stoper hata yapar çalım yer vs. engel olamaz rakibine ama Ozan rakibini bire birde karşısına aldığı zaman rakibinin kim olduğu önemli değil %95 Ozan kazanıyor o mücadeleyi isterse şampiyonlar liginde Embolo&Smolov filan olsun ister ligde Trezeguet&Umar filan olsun muhakkak mücadeleyi Ozan kazanıyor bu çok rastlanacak bir özellik değil hele ki 18 yaşında bu özveri ile oynamak muazzam bir olay

Hani amatör düzeyde de olsa stoperlik yaptım oynadım reis hocaların bizden istediği her şey tek tek Ozan 'da var. Hızı iyi&İnisiyatif alıyor&İyi mücadele ediyor&tekniği var& topu oyuna sokmasını biliyor& kolay kolay kademe hatası yapmıyor&top ceza sahası içine girdiği zaman rakibi izlemiyor direk rakibe şans tanımadan hamle yapmaya çalışıyor

Reis gerçekten ben uzun zamandır avrupa piyasasında 18 yaşında sürekli olarak bu kadar iyi oynayan stoper görmedim. Şu an dünyanın en iyilerinden diyebileceğimiz Varane 18-19 yaşlarında Lens 'de oynuyordu o devirleri hakkında bişey diyemem de Varane ilk Real 'e geldiğinde bile bildiğin çaylaktı son 2-3 yıl Varane bildiğimiz Varane oldu

Yani demek istediğim reis elimizde muazzam potansiyeli olan şu anda da iyi olan bir Ozan Kabak var. Bence bu çocuğu öyle yok pahasına satmak yanlış olur ...

Cenk
Ndiaye
Bruma

Tsl'den gitmedi mi?

cenki o fiyata alan takım maldır
bruma portekizde olsa daha iyi fiyata giderdi ama stsl için fena değil. ndiaye de aynı cenk gibi koca bi kazık. dmek ki epl takımları da kazık yiyormuş. zaten şöyle bi kaç kazık daha yesinler tr'den kimse oyuncu almaz bi daha. kendi köy liglerinde oynuyorlar avrupada oynayamıyorlar algısı iyice oturur bi kaç seneye

cenki o fiyata alan takım maldır
bruma portekizde olsa daha iyi fiyata giderdi ama stsl için fena değil. ndiaye de aynı cenk gibi koca bi kazık. dmek ki epl takımları da kazık yiyormuş. zaten şöyle bi kaç kazık daha yesinler tr'den kimse oyuncu almaz bi daha. kendi köy liglerinde oynuyorlar avrupada oynayamıyorlar algısı iyice oturur bi kaç seneye

Hep biz mi kazık yiyecez.

Geçen yıl Rodri 15'e satılsın dediğimizde yine aynı ifadeler kullanılarak satılmasın deniliyordu gelinen nokta ortada.

10 milyon euro üzeri her teklife Ozan gönderilebilir, yapılması gereken yüzde 25 sonraki satıştan pay istemek, fazlasına gerek yok.

Dogru ama Rodrigues'ten farkli olarak bu adam 1) Kariyer sezonundan cikmiyor, 2) Dususe gececegi yasa gelmedi

Zamanimiz var yani. Rodrigues cok net elde kaldi, Ozan'in ise elde kalma ihtimali yok gibi.

Sartlari zorlayıp 15+bonus koydurursak muazzam olur. Şu işi alışkanlık etmek için güzsl başlangıç olur. Türk tipi esnaf mentalitesinde adamlar bir kerede çakalım derdindeler.
Önce piyasa yapalım her sene bir ozan cıkarıp 15e satsan bir sure sonra 3e alip 10a satma potansiyeli olan oyuncularin peşine düşmeye başlarız. Her sene 10+ bonservise oyuncu satacak seviyede olsan istedigimiz oyunu oynayan bir takim olmus oluruz zaten.

Ligimiz için gerçekçi rakamlar değil,13-14 verirler maksimum. Paranın peşin olması ve bir sonraki satıştan pay şartı konması önemli olan.

Mesajda bir saygısızlık yok hayırdır neye patladın? Çok değil geçen sene ndiaye 18 e gitti. Ve evet bu çocuk dünya yıldızı olacak geçin bu o olsaydı sende olmazdı gibi klişe laflarını son olarak saygıyı senden öğrenecek değilim. Burdaki herkes insan bir ayrımcılık yok. İstemeyen engeller bu kadar basit.

Evet benden öğreneceksin saygıyı, dünden beri her üyeye bok atıp duruyorsun.

N'diaye 16'ya gitti 18'e değil, kazığın da alasını soktuk da gitti ayrıca N'diaye ne alaka?

Sen geç her genç oyuncu için 25-30 eder laflarını, yarın öbürgün Ozan, Semih gibi olsa bu sefer de takımdan gitsin diye yazar senin gibi tipler.

Evet herkes insan o yüzden farklı görüştekilere hakaret ettiğini bir daha görürsem burada daha fazla barınamazsın, bu da sana son uyarım.

Üst Alt