Ozan Kabak'ın Bonservisi Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'ın Bonservisi Belli Oldu!

5c0df1fd66a97c988a30e354

Galatasaray Yönetimi, Bayern Münih, Manchester United, Arsenal, Manchester City ve Juventus gibi takımların takibinde olan Ozan Kabak için isteyeceği bonservisi belirledi.

Galatasaray'da Fatih Terim’in bu sezon yıldızını parlattığı Ozan Kabak, bir anda Avrupa’nın dev kulüplerinin radarına girerken, yönetim de teklifler için hazırlığını yaptı.

Son olarak Çaykur Rizespor maçında Bayern Münih’ten gelen bir scout görevlisi tarafından mercek altına alınan 18 yaşındaki futbolcu ile Manchester United, Arsenal, Manchester City, Atletico Madrid, Roma, Inter ve Juventus gibi kulüplerin de ilgilendiği biliniyor.

Galatasaray yönetimi gelecek teklifleri değerlendirmeye almaya hazırlanırken istenecek olan taban ücretin 20 milyon euro olduğu öğrenildi. Bu rakamın altına inmeyi düşünmeyen Sarı-Kırmızılılar, dev kulüplerin gireceği rekabet sonrası rakamın daha da yukarılara çıkmasını umut ediyor.

Star

ya bırak 20 milyonu. 10-15 milyon veren varsa satın hemen. para lazım. + ozan içinde çok iyi olur. burada maicon dan ahmet ten ne öğrenecek

Moderatör tarafında düzenlendi:
ulan ayda yılda bi adam gibi bi oyuncu çıkmış millet 3-5 kuruşa göndermenin peşinde bu neyin kafası. piyasa bukadar yükselmişken,bukadar çok talibi olan bi genç oyuncuyu 20 milyondan aşağıya satmayı düşünmek bile abestir

15-20 milyonun neresi fazla? Ajax de Ligt bir sezonu tüm ilk on bir oyuncusu olarak bitirdi diye onun icin 60 milyon istiyordu. 15-20 milyon büyük (hele premier league) takimlari icin fazla birsey degil. Orda Fulham gibi takimlar bire 2. lig de iyi oynayan adami 15-20 milyona aliyorlar ve 18 yasindaki sampiyonlar ligi oynayan adamin degeri o kadar olmayacak mi?

Ozani 15 milyon alti satan yönetim salakdir. 7,5 milyon serbest kalma maddesi yoksa tabiki.

15-20 idealdir ama 1-2 sene daha tutmalıyız bence şu anda satsak yerine kimi bulabileceğimiz muamma.
Bizimkiler yine Maicon gibi kazmalara 7-8 verecekse satmanın hiç bir anlamı yok.

Geçen yıl Rodri 15'e satılsın dediğimizde yine aynı ifadeler kullanılarak satılmasın deniliyordu gelinen nokta ortada.

10 milyon euro üzeri her teklife Ozan gönderilebilir, yapılması gereken yüzde 25 sonraki satıştan pay istemek, fazlasına gerek yok.

Para lazım diye 18 yaşındaki çocuğu 3e 5e satmak nedir yav ben kendimi bildim bileli bu kulübe para lazım sanki buradan gelecek parayla düzlüğe çıkacağız o parayı da yine yeteneksiz ruhsuz birine bayilacaklar ne anlayacagiz gerçi Selçuk sözleşme yenileyecek ona kaynak lazım haklısınız satalım hemen

benim anlamadıgım hem ozan gitsin deniyor,hem de gencler oynasın deniyor tuhaf falan mısınız siz?bana kalsa ozan 25 milyon avro degerinde bi rakama satılmalı,çünkü ozan gibi gencler geliyo zaten arkadan.en hazırı gökay ve ogün.dahası ısık kaan var.peki sizi kimi bilyosunuz da ozan gitsin diyosunuz....

benim anlamadıgım hem ozan gitsin deniyor,hem de gencler oynasın deniyor tuhaf falan mısınız siz?bana kalsa ozan 25 milyon avro degerinde bi rakama satılmalı,çünkü ozan gibi gencler geliyo zaten arkadan.en hazırı gökay ve ogün.dahası ısık kaan var.peki sizi kimi bilyosunuz da ozan gitsin diyosunuz....

Ozan iyi bir paraya satılırsa belki birileri Selçuk ve Ahmet gibi adamları oynatacağına ilerde satabileceğimiz gençlere daha fazla şans verir.

Üst Alt