Ozan Kabak'ın Maaşı 5 Katına Çıkıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'ın Maaşı 5 Katına Çıkıyor!

5bbed701ae298b616aac9018

Galatasaray'dan yıllık 200 bin lira kazanan genç stoper Ozan Kabaki yeni sözleşmeyle 1 milyon kazanacak.

Galatasaray , genç stoperi Ozan Kabak'ın sözleşmesini uzatma kararı aldı. Sözleşmesi 2020 yılında sona erecek genç oyuncu, Cimbom'dan yıllık 200 bin lira kazanıyor. Fatih Terim'in ilk 11'de şans verdiği genç yetenek 4 yıllık yeni bir sözleşme yapacak.

Buna göre Ozan Kabak, Galatasaray'dan yılda 1 milyon lira garanti ücret alacak. Fatih hoca ve Galatasaray taraftarları genç oyuncunun performansından oldukça memnun.

Fanatik

Cok acele ediliyor bu konularda. Oyunculara psikolojik olarak kötü etki ediyor. Kendini ispatlamak yerine ben oldum artik havalarina girebiliyor

Son günlerde çıkan zam haberleri doğru ise mevcut yönetim pek meraklı gibi bu konuya. Yahu Genç oyuncu da aceleye gerek yok, kontratı olan oyuncu ile ise bitime altı yedi ay kala oturur konuşursun.

sonraa neden çabucak şımardı neden çalışmayı bıraktı kendını geliştirmeyi bıraktı diyorlar türk oyuncular için. 2 maç oynadı milyoner oldu cocuk.

Trabzonspor, Aylık 4 Bin TL Kazanan Abdulkadir Ömür'ün Maaşını 20 Bin TL'ye Çıkardı

:)
Bence doğru daha ortada fol yok yumurta yok. Şampiyon yapar, takımın kilit oyuncusu olur konuşulur ama bu ne yahu iki maç oyna beş misli parayı kap. Bu oyuncular o zaman ne diye ekstra çalışmalar yapıp kedilerini geliştirmek için çaba göstersinler?

Yav motivasyon faktoru olan parayi neden hemen cogaltiyorsunuz. Ne oynadi - 3 mac, biri kotu oynadi zaten. Hele bi sezonu bitirsin konusulur para konusu illaki.

5 misli olmasi konusunda katilmamak elde degil yazilariniza ama GS a takim oyuncusu da 200 bine oynamaz

200 bin nedir yani.

Statu meselesi . Yastan ziyade dedigim gibi GS a takimindasin

200 bin senelik demek ayda 15 bin lira demek , komik olmayalim , 15 bin lira alan futbolcu mu olur ?

Sabah gördüm haberi. Çok erken olduğunu düşünüyorum. En azından bu seneyi tamamlasaydı. Ama Terim'in kararına da saygı duyuyorum, vardır bir bildiği.

Ama böyle de yaparak çok çabuk şımartıyoruz elemanları. Sonra mabadlarını indirene kadar uğraşıyoruz.

Üst Alt