Ozan Kabak'ın Takımı Stuttgart Küme Düştü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'ın Takımı Stuttgart Küme Düştü

47297

Milli futbolcu Ozan Kabak'ın formasını giydiği Alman ekibi Stuttgart, play-out mücadelesinde Union Berlin'e elenerek küme düştü.

Almanya'da İkinci Lig'i (Bundesliga 2) 3. sırada tamamlayan Union Berlin ile Birinci Lig'i (Bundesliga) 16. durumda bitiren Stuttgart'ın karşı karşıya geldiği play-out etabı maçları tamamlandı.

İlk maçı Stuttgart'ta 2-2 eşitlikle tamamlanan eşleşmenin rövanşı, Berlin'deki An der Alten Försterei Stadı'nda oynandı ve müsabaka 0-0 sonuçlandı.

Union Berlin, deplasmanda oynanan ilk maçta aldığı 2-2'lik skorun avantajıyla Bundesliga'ya yükselirken, Stuttgart ise Bundesliga 2'ye düştü. Stuttgart, 1975 ve 2016'dan sonra üçüncü kez Bundesliga'da tutunamadı.

Devre arasında Galatasaray'dan 11 milyon avro bonservis bedeliyle Stuttgart'a transfer olan milli oyuncu Ozan Kabak, karşılaşmada 90 dakika forma giydi.

Bundesliga'da sezonu 17 ve 18. sırada tamamlayan Hannover 96 ile Nürnberg takımları küme düşmüş, Bundesliga 2'de şampiyon olan Köln ile ikinci sırayı alan Paderborn ise Bundesliga'ya yükselmişti.

AA

Bu çocuğa duyulan nefrete anlam veremiyorum yav kafayı mı yediniz siz

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gündemi takip eden her Galatasaraylı bu adamdan nefret değil ama öfke duymakta sonuna kadar haklı

Kaçıp gitti kulübü zor durumda bıraktı,sözleşme imzalamamak için türlü işler peşine girdi.Terime laf çakmak için Şenola yarandı daha ne yapsın ??

Gündemi takip eden her Galatasaraylı bu adamdan nefret değil ama öfke duymakta sonuna kadar haklı

Kaçıp gitti kulübü zor durumda bıraktı,sözleşme imzalamamak için türlü işler peşine girdi.Terime laf çakmak için Şenola yarandı daha ne yapsın ??
Kaçıp gitti mi? 11 milyon euro bonservisi kazandırdı yerine iki tane müthiş adam alındı ve gitti daha ne buna kaçıp gitmek denmez. Şu an bizim ligde oynayıp Avrupaya gitme şansı olup da gitmeyenin aklı yoktur ben olsam bir saniye durmazdım şahsen.
Milli takım maçı öncesi Şenol hakkında güzel bişeyler söylemesi de normal. Açıklaması biraz talihsiz ve yanlış anlaşılabilecek şekilde olsa da o söylediği şeyin kötü niyetli olduğunu sanmıyorum.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ağzınızı açınca altyapıdan topçu oynatalım satalım ekonomi anca öyle düzelir diyonuz altyapıdan topçu oynatıp satınca hain diyonuz kafayı yemişsiniz

23231.jpg

Terim düşmanı Ozanı savunan vizyoncular görüyorum avatarınla cevap verelim

Gitmek isteyebilir yaw nolmus ki. Genc bi herif sonucta baska ulke ve kultur firsati cikinca akli celinmistir. Diger dedigin ise enteresan o nedir aceBa ¿

Arkasından olumlu konuştuğun tek eski futbolcumuz Sneijder sanırım,daha sallamadığın başka bir eski futbolcumuzu hatırlamıyorum da.

@Aydın Aslan iştirak eder misin bu gözlemime?

Katılmamak elde değil

Ndiaye konusunu onun başka zaten gelmeden evvel salladıkça salladı.Yok süper ligden topçu alınmaz vs diye kafamızı üteledi.Ndiaye rekor kırarak gidince kendine yediremedi o yüzden şimdi sallayarak o açığını kapatmaya çalışıyor :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Tek diyeceği şey yanıldım demekti

Katılmamak elde değil

Ndiaye konusunu onun başka zaten gelmeden evvel salladıkça salladı.Yok süper ligden topçu alınmaz vs diye kafamızı üteledi.Ndiaye rekor kırarak gidince kendine yediremedi o yüzden şimdi sallayarak o açığını kapatmaya çalışıyor :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Tek diyeceği şey yanıldım demekti

Yanıldım demekte ne varsa artık,dili parmakları kopacak herhalde onu derse. :D

Gitmek isteyebilir yaw nolmus ki. Genc bi herif sonucta baska ulke ve kultur firsati cikinca akli celinmistir. Diger dedigin ise enteresan o nedir aceBa ¿

Sözleşme uzatma mevzusu sene başından itibaren devam etmiş.Bunları ben değil bir çok medya yorumcusu vs söylüyor

Serbest kalma bedelini yukarıya çeksek daha çok para kazanabilirdik.Tabi böylesi daha hayırlı oldu ona bir şey dediğim yok ama birde kötü tarafından bakalım Luyindama-Marcao ikilisini bulamasaydık bu yorumlar nasıl olurdu ?

Üst Alt